آگاه حساب

دریافت و پرداخت سپیدار (منتشر شده در بهاسیستم)

در این مطالب میخواهیم در رابطه با سیستم حسابداری دریافت و پرداخت سپیدار صحبت کنیم که این سیستم دارای چه ویژگی و امکاناتی هست ؛ برای چه مشاغلی مناسب و برای چه مشاغلی مناسب نیست، آیا قیمت مناسبی نسبت به عملکرد خود دارد یا خیر؛ برای پاسخ به سوالات ذهن خود مطالب را با دقت مطالعه کنید .

سیستم حسابداری دریافت و پرداخت سپیدار

یکی از دارایی های مهم هر شرکت و موسسه ای وجه نقد آن میباشد به همین خاطر باید نرم افزاری که حسابداران استفاده میکنند بسیار پرکاربرد و حرفه ای باشد و زیر سیستم هایی با کارایی بالا میتواند در بهتر شدن کیفیت کنترل وجه نقد تاثیر چشم گیری داشته باشد که سیستم دریافت و پرداخت سپیدار را یکی از زیر سیستم ها بشمار می آورند. با کمک سیستم دریافت و پرداخت سپیدار اشتباه های  بخش حسابداری بطور قابل توجهی کاهش پیدا میکند و همچنین مدیران مالی شرکت ها و سازمان ها توسط این سیستم میتوانند، برنامه ریزی  بسیار دقیق و منظمی در کنترل نقدینگی شرکت و یا سازمان خود داشته باشند.

شركت ها و یا سازمان ها در دوره مالی با توجه به فعالیت های تجاری يا غير تجاری مختلفی كه انجام می دهند ، اقدام به دريافت وجه نقد، چک و غيره میکنند.

عمليات دريافت يكی از فعاليت های اصلی حسابداری وجوه نقد ،که كنترل داخلی و ثبت به موقع و به روز برای گزارش گيری و انجام تصميمات یک دفعه و ضروری می باشد .

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار چیست؟

سیستم حسابداری دریافت و پرداخت سپیدار چیست؟

سیستم خزانه یا دریافت و پرداخت از مهم ترین سیستم های مالی است ؛ و همانطور که گفتیم از مهم ترین دارایی هر شرکت وجه نقد میباشد و مدیریت وجه نقد از اساس تجارت است ؛ برای مدیریت وجه نقد و غیر نقد شرکت ها ؛ اعم از: صندوق ، حساب های بانکی ، چک ها، تنخواه گردان و بقیه اسناد تجاری سیستم دریافت و پرداخت یا (سیستم خزانه داری) لازم است. وجوه نقد را میتوان حساب تنخواه، حساب های بانکی، صندوق با منابع ارزی و ریالی نام برد که گزارش گردش آن برای شرکت ها و موسسه ها اهمیت بسیاری دارد؛ با استفاده از سیستم حسابداری دریافت و پرداخت میتوان در زمان کمتر و دقت بالا تمامی منابع شرکت را کنترل کرد و با کنترل منابع میتوان ریسک از دست دادن دارایی شرکت را به حداقل رساند؛ این سیستم نیز مانند سایر سیستم های سپیدار به دو بخش عملیات و فهرست تقسیم میشود.

_فهرست: در بخش فهرست رسید های دریافت، صندوق ها و اعلامیه پرداخت دارای اهمیت بسیاری در سیستم پرداخت و دریافت میباشد .

_عملیات: در بخش عملیات جست و جو چک، رسید دریافت جدید ، صورت حساب های بانکی جدید، مرور عملیات بانکی و مغایرت بانکی جدید از ابزار مهم در سیستم درسافت و پرداخت میباشد.

پیشنهاد ویژه : بهترین نرم افزار حسابداری کدام نرم افزار میباشد؟

امکانات سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

 

منافع و مزایا سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

برای درخواست دموی سپیدار کلیک کنید.

سیستم دریافت و پرداخت مناسب برای چه مشاغلی می باشد؟

تمامی مشاغلی که لازم به استفاده از سیستم دریافت و پرداخت سپیدار هستند به خاطر اهمیت خیلی زیاد وجه های نقد برای تمامی شرکت ها و موسسه ها میتوان مدیریت آن را نیز مهم بشمار آورد این سیستم همان سیستم حسابداری دریافت و پرداخت در پکیج های نرم افزاری است که برای کنترل منابع شرکت بکار گرفته میشود؛ وجه نقد در تمامی حساب های صندوق ، حساب های بانکی تنخواه و کارتخوان قرار دارد به همین خاطر استفاده از سیستم دریافت و پرداخت سپیدار برای همه مشاغل الزامی است.

سیستم دریافت و پرداخت برای چه مشاغلی مناسب نیست؟

در قسمت بالا هم گفته شد که وجوه نقد دارای اهمیت زیادی برای شرکت ها میباشد و این سیستم با کنترل مانده حساب های بانکی ،صندوق، راس گیری و نقدینگی عملیات دریافت و پرداخت را با دقت بسیار ثبت کند همین کار باعث شده زیر سیستم دریافت و پرداخت برای همه کسب و کار ها و مشاغل مناسب و مفید نباشد .

برای دریافت اطلاعات در رابطه با نرم افزار پخش مویرگی سپیدار کلیک کنید.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار برای چه مشاغلی مناسب هست؟

امکانات و ویژگی های زیر سیستم دریافت و پرداخت حسابداری

این سیستم تمامی عملیات دریافت و پرداخت را بر عهده دارد عملیات دریافت و پرداخت در شکل های مختلفی اعم از :چک ، حواله ، کارتخوان و وجه نقد قرار میگیرد امکانات دیگر میتوان به تهیه صورت مغایرت بانکی خودکار برای حساب های بانکی اشاره کرد این سیستم میتواند حساب های بانکی وارد شده در اکسل  را به طور خودکار در صورت حساب سپیدار نشان دهد این سیستم میتواند مانده حساب های بانکی را در زمان های معین از طریق پیامک ارائه دهد.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار آیا به کسب و کار هم کمک میکند ؟

بله این سیستم به کسب و کار ها نیز کمک میکند زیر سیستم دریافت و پرداخت حسابداری با امکانات بسیار زیادی که در اختیار ما میگذارد باعث کنترل راحت تر حساب های بانکی ، صنذوق و وجه های نقد نیز میشود و گزارش های دقیق از عملیات پرداخت و دریافت حسابداری برای برنامه ریزی منبع های نقدی به ما ارائه میدهد این سیستم همه جزییات نقدینگی شرکت را در هر تایم و زمانی گزارش می دهد.

این زیر سیستم مستقیم با ماژول های سیستم حسابداری، سیستم پیمانکاری، سیستم تامین کنندگان انبار و سیستم مشتریان و فروش ارتباط دارد که این کار باعث شده تا همه ی فرآیند های این سیستم به طور مکانیزه انجام شود.

سیستم دریافت و پرداخت چه نیازی از کاربران و مخاطبان را برطرف مبکند؟

وجه نقد میتواند یکی از مهم ترین عامل در رشد و با ارزش ترین دارایی شرکت به شمار آید. دغدغه خیلی از افراد دارای کسب و کار و مدیریت وجوه نقد میباشد.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار با استفاده از عملکرد وسیع و دقیق خود در دریافت و پرداخت می تواند به همه ی نیاز های شرکت ها و موسسه هایی که به مدیریت وجه نقد اهمیت می دهند، پاسخ دهد. با استفاده از این سیستم میشود تمامی نگرانی ها و دغدغه ها را در رابطه با مدیریت حساب های مهم پایان داد.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار چه نیاز هایی از کاربران را مهیا میکند

قیمت این نرم افزار به چه صورت است؟

نرم افزار حسابداری سپیدار از سیستم های  حسابداری برتر و مهم در بازار ایران می باشد. سیستم دریافت و پرداخت  توانسته بسیاری از دغدغه ها و استرس های حسابداری و مالی را در هر شرکت ها و موسسه ها برطرف سازد. با توجه به امکانات و مزایای سیستم دریافت و پرداخت نسبت به سیستم های دیگر قیمت مقرون به صرفه ای نسبت به سیستم های مشابه و دیگر دارد.

برای اطلاع از قیمت نرم افزار سپیدار با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

برای خرید این سیستم هم میتوان به دو طریق اقدام کرد.حضوری و غیر حضوری؛ در خرید غیر حضوری میتوان به سایت ها مراجعه کرد و سیستم دریافت و پرداخت سپیدار را خریداری کرد و برای خرید حضوری هم میتوان مستقیم از خود شرکت ها و یا سازمان ها  و یا به بازار نزدیکی خود مراجعه کنید و سیستم دریافت و پرداخت حسابداری را تهیه کنید.

کلام آخر

در این مطالب در رابطه با یکی از سیستم های سپیدار ؛ سیستم دریافت و پرداخت سپیدار، امکانات و مزایای آن و مناسب بودن قیمت نرم افزار نسبت به کارآیی آن و اینکه این سیستم برای چه مشاغلی مناسب و برای چه مشاغلی مناسب نیست صحبت کردیم .

لطفا امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + نه =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×