جستجو کردن
Close this search box.

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در کرج ✔️

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در کرج از جمله خدماتی است که همه ی شرکت ها و مجموعه های بزرگ در کرج و حومه به آن احتیاج دارند. اینگونه خدمات، خدماتی است که تمام صاحبان کسب و کار به آن نیاز دارند. این خدمات، به دلیل پیچیدگی و قوانین و مقررات مخصوص آن خدماتی نیستند که افراد قادر به انجام آن باشند. معمولا کارفرمابان انجام این خدمات را به شرکت های حسابداری که توانایی ارائه ی این گونه خدمات را دارند محول می کنند. تمام کسانی که در کرج یا هرکجای دیگر که زندگی می کنند می توانند از خدمات این گونه شرکت ها استفاده کنند. شرکت آگاه حساب از جمله شرکت های حسابداری است که بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی از خدمات این شرکت استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی: خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در تهران

 کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در سی و شش کیلو متری غرب تهران و در طرف غرب رود کرج واقع شده است. کرج در گذشته یک روستای ییلاقی خوش آب و هوا بوده و به دلیل داشتن منظره ی زیبا و بکر شهرت خاصی دارد. کرج مسیر ارتباطی بین استان های تهران، ترکیه و آذر بایجان می باشد و جزو شهر های مهاجرپذیر ایران است. آثار تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارد از جمله کاخ سلیمانیه، امام زاده طاهر، آتشکده تخت سلیمان و … می توان اشاره کرد.

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی چیست و چرا باید از یک شرکت حسابداری یاری طلبید؟

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی چیست و چرا باید از یک شرکت حسابداری یاری طلبید؟

هر شرکت یا سازمانی دارای مجموعه ای از فعالیت های مالی می باشد از حسابداری گرفته تا گزارشات مالیاتی. به تمام خدماتی که یک شرکت یا سازمان یا بنگاه ها برای مدیریت پول خود انجام می دهند، خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی می گویند.

شرکت آگاه حساب

شرکت آگاه حساب به منظور رفع نیاز های حسابداری، رفع سطح کیفی اطلاعات مالی، ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی و خصوصی و دولتی و با بهره مندی از کادر مجرب و متخصص در زمینه حسابداری، مالی، مالیاتی، امور بیمه ای، قرارداد ها و نرم افزار های مالی و با توجه به سالها تجربه جهت خدمت رسانی در شهر شما آماده ی فعالیت است. این شرکت فعالیت خود را تحت عنوان خدمات حسابداری از سال 95 شروع و در سال 98 با ثبت شرکت خدمات مالی آگاه حساب کاردان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت حاصل یک دهه فعالیت در این حوزه می باشد.

✔️ نام شرکت حسابداری:  شرکت حسابداری آگاه حساب
❤️ خدمات حسابداری مناسب: انواع شرکت ها و کسب و کار ها
📙 نمایندگی رسمی: شرکت سپیدار همکاران سیستم
☎️ مشاوره رایگان: 02148335
💰 تعرفه ی خدمات:  تماس بگیرید

خدمات حسابداری در کرج

خدمات حسابداری و انجام امور مالی در همه ی شرکت ها و بنگاه ها یک تخصص است که نمیتوان این مسئولیت را به هر شخصی محول کرد. زیرا روند عملیات و مراودات مالی در آن ها باید از قوانین و اصول خاصی پیروی کند. شرکت آگاه حساب امور حسابداری، پرسنلی و سایر عملیات های مالی را تحت نظر کادری مجرب و متبحر خود انجام می دهد.

خدمات مالی در کرج

بخش خدمات مالی محرک اصلی اقتصاد یک کشور محسوب می شود.در واقع در بازار جریان آزاد سرمایه و نقدینگی را فراهم می کند. وقتی این بخش قوی باشد باعث رشد اقتصاد و شرکت های این صنعت بهتر می توانند ریسک موجود را مدیریت کنند. این گونه خدمات برای شرکت ها و سازمان ها شامل انجام امور حسابداری و مالی می باشد. شرکت آگاه حساب با انجام برخی از وظایف و خدمات می توانند در رشد اقتصاد و پیشرفت شرکت شما کمک کند.

خدمات مالی شرکت آگاه حساب

خدمات مالی شرکت آگاه حساب

شرکت آگاه حساب تمام خدمات مالی شرکت شما را که شامل خدمات حسابداری و مالی و مالیاتی مانند گزارشات مالی، تنظیم قراردادها و … را با بکار گیری کادر مجرب خود می تواند به درستی انجام دهد و چالش های این کار را برطرف کند.

خدمات مالیاتی در کرج

متخصصان حرفه ی خدمات مالیاتی برای افرادی که در موضوعات مختلف مالیاتی نیاز به کمک دارند به آن ها خدمات مالیاتی ارائه می دهند و در صورت ایجاد چالش های مختلف در انواع شاخه های امور مالیاتی به رفع این مشکلات طبق روش های قانونی اقدام می نماید. بسیاری از شرکت های تازه تاسیس در بدو تاسیس خود نگران جرایم مالیاتی سنگین می باشند که به دلیل نا آگاهی واحد مالی آن شرکت ها از قوانین و دستور العمل ها مالیاتی گرفتار این مشکلات می شوند. شرکت آگاه حساب برای این دسته از شرکت ها خدماتی را در نظر گرفته است تا با هزینه حداقلی و مناسب از وقوع احتمالی این جرایم جلو گیری  کند.

خدمات مالیاتی شرکت آگاه حساب

شرکت آگاه حساب خدمات مالیاتی مانند ثبت نام کد اقتصادی، مشاوره مالیات بر ارزش افزوده (ثبت نام ارزش افزوده و تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تا اخذ گواهی ارزش افزوده)، تحریر دفاتر قانونی، مشاوره و تهیه و تنظیم اظهار نامه بردرآمد، مشاوره و تهیه و تنظیم گزارشات معاملات فصلی و ماده 169 مکرر و … را می تواند به شرکت ها و سازمان ها ارائه دهد.

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی

همان گونه که گفته شد این گونه خدمات نیازمند تخصص خاص در این زمینه ها می باشد تا با کوچکترین اشتباه یا خطا دچار ضرر مالی نشوید. حتما برای انجام این کارها با مشاوران ما تماس بگیرید تا ما تمام مشکلات حسابداری و مالی و مالیاتی شما را به نحو احسنت به سرانجام برسانیم. این شرکت سعی دارد تمام خدمات شما بالخصوص خدمات مالی خود را به نحو احسنت به سر انجام برساند. در ادامه با تعریف برخی از خدمات مالیاتی که این شرکت می تواند در اختیارتان قرار دهد به صورت جزعی آشنا می شویم.

ارزش افزوده

ارزش افزوده به زبان ساده ارزشی است که تولید کنندگان به مواد خام و عوامل تولید دیگری که خریده اند (غیر از نیروی کار) اضافه می کنند قبل از اینکه کالای جدید تولید شده و یا خدمات جدید ایجاد شده را به فروش برسانند.

اظهارنامه مالیاتی

به فرمی گفته می شود که در آن هر فرد میزان درآمد، هزینه ها، ضرر و زیان ها و سایر اطلاعات مالی یک سال مالی خود را محاسبه و میزان مالیاتی که بر اساس محاسبه به دست آورده اظهار می کنند و به سازمان امور مالیات گزارش می دهند.

تحریر دفاتر قانونی 

سازمان اقتصاد و دارایی، اولین موردی که برای رسیدگی درخواست می کنند و در صورت سفید بودن، یا مخدوش و یا عواملی که آن را از درجه اعتبار ساقط می کند، دفاتر است. دفاتر باید به نحوی باشد که علاوه بر نشان دادن عملیات مالی یک شرکت، دسترسی به آن را بر اساس ضمایم سند، تاکید و تسریع کند. به دلیل اضافه شدن ستونی به نام شماره دفتر کل در دفاتر قانونی کلمه ای به عنوان عطف در دفاتر حذف شده است.

ثبت نام کد اقتصادی

پس از تکمیل پرونده و تکمیل اطلاعات آن در ادره امور مالیاتی منطقه ی خود کدی دوازده رقمی به شرکت یا شخص حقیقی اختصاص داده می شود. این کد به معنی این است که شرکت یا شخص در اداره امور مالیاتی دارای پرونده است. دلیل اینکه اشخاص حقوقی و حقیقی باید کد دوازده رقمی را داشته باشند این است که برای انجام معاملات رسمی خود با هر ارگان یا سازمان و یا شخص حقیقی بدون داشتن این کد مقدور نیست.

ثبت نام کد اقتصادی

کلام آخر 
خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در کرج یکی از سایر خدماتی است که شرکت های حسابداری می توانند در اختیارتان قرار دهند که در این بین شرکت آگاه حساب با سابقه ای درخشان، تجربه ی کاری فراوان از آن دسته از شرکت هایی است که شما با اعتماد به این شرکت می توانید ازتمام خدمات این شرکت بهره مند شوید. همچنین می توانند با ارائه نرم افزار سپیدار که قابلیت های بسیاری برای کاربر خود دارد، نصب و راه اندازی، آموزش کار با نرم افزار و پشتیبانی آن را به عهده می گیرد. یکی از مهم ترین خدمات این شرکت ارسال نیروی کار به شرکت شما و روند استخدام نیرو را سرعت می بخشد. همراهان و کارفرمایان گرامی جهت اطلاعات بیشتر در باره ی خدمات شرکت آگاه حساب با شماره درج شده در سایت و با مشاوران رایگان ما ارتباط برقرار کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×