جستجو کردن
Close this search box.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار ✔️ | مزایا، امکانات، عملکرد و …

یکی از مهم ترین دارایی های هر شرکت وجوه نقدی آن است. به دلیل این اهمیت باید یک نرم افزار حسابداری برای بخش حسابداری شرکت داشته باشید. تا عملکرد های یک شرکت بسیار حرفه ای و کار آمد باشد. همچنین می توان به زیر سیستم هایی که کارایی بالا دارند برای بهبود کیفیت کنترل وجوه نقدی سازمان خود تکیه کنید. یکی از این زیر سیستم ها که به کمک شما می آید سیستم دریافت و پرداخت سپیدار است. در ادامه ی این مقاله به جزئیات این زیر سیستم می پردازیم. در این مقاله آگاه حساب قصد دارد تا شما را با هر آنچه که باید در رابطه با سیستم دریافت و پرداخت سپیدار بدانید آشنا کند. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

سیستم دریافت و پرداخت چیست؟

سیستم دریافت و پرداخت گزارش های کاملی را از زاویه های مختلف ارائه می کند. این سیستم با ارائه این گزارش ها این امکان را در اختیار تصمیم گیرنده ها و یا مدیران یک موسسه یا سازمان قرار می دهد. این سیستم با قرار دادن این گزارش ها در اختیار مدیران، آن ها می توانند در کوتاه ترین زمان اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند و گزارش های مختلفی از سازمان را مورد بررسی و تحلیل قرار دهند. این سیستم موسسه ها را در تصمیم گیری های خود و ارزیابی تصمیمات در هر لحظه کمک می کند.

مزایا سیستم دریافت و پرداخت؟

سیستم دریافت و پرداخت از برخی مزایای مهم برخوردار است که در ادامه برای شما نام بردیم:

امکانات سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

امکانات سیستم دریافت و پرداخت

سیستم دریافت و پرداخت نرم افزار سپیدار

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

شما یک نرم افزار دریافت و پرداخت نیاز دارید تا بتوانید اسناد و حساب های بانکی را به راحتی مدیریت و نظارت کنید. با این نرم افزار می توانید از هر گونه سوء استفاده از اسناد محرمانه سازمان جلو گیری کنید. چرا که اسناد و وجه های نقدی مهم ترین دارایی هر شرکت و سازمان است. این سیستم به دلیل اهمیت زیاد وجوه نقدی یکی از زیر مجموعه ها در حسابداری شناخته شده است. در کل با استفاده از این سیستم می توان با دقت و سرعت بالا به عملیات منابع شرکت دسترسی داشت و آن ها را کنترل کرد.

امکانات سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

این سیستم از برخی امکانات ساده اما کاربردی تشکیل شده است:

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار تمامی عملیاتی که با دریافت و پرداخت در ارتباط است را بر عهده دارد. این سیستم می تواند برای حساب های بانکی صورت حساب ها و مغایرت بانکی را تهیه کند. این سیستم می تواند صورت حساب های بانکی موجود در Excel را به طور خودکار در صورت حساب های سپیدار نمایش دهد. در آخر این سیستم می تواند مانده حساب های بانکی را در برخی زمان های تعیین شده از طریق یک پیامک کوتاه به شما اطلاع رسانی کند.

امکانات سیستم دریافت و پرداخت

ویژگی های سیستم دریافت و پرداخت

یکی از ویژگی های خوب در این نرم افزار که مشتریان را به خود جذب کرده است، ثبت عملیات ارزی می باشد. با این ویژگی شما می توانید همه ی فرآیند های مربوط به همه ی حساب های ارزی بانک و صندوق را ثبت کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا از نقدینگی و وضعیت آن گزارش گیری کنید. این ویژگی باعث می شود تا بتوانید نقدینگی شرکت یا موسسه را کنترل کنید. شما با این سیستم می توانید از همه ی جزئیات فرآیند های چک گزارشی دریافت کنید. این سیستم به شما امکان ارائه گزارشات نقدینگی آتی را می دهد تا در زمان بندی خود آن ها را ارائه کنید.

سیستم دریافت و پرداخت سپیدار چه مزایایی دارد؟

از مهم ترین مزایای این سیستم می توان به چاپ کردن چک توسط سیستم اشاره کرد. با چاپ چک ها توسط این سیستم می توانید از چک های جعلی جلو گیری کنید. همچنین در این سیستم گزینه ای وجود دارد که با فعال کردن این گزینه می توانید مانده حساب بانکی را در زمان های مشخص به صورت پیام دریافت کنید. از جمله مزایای پر کاربرد این سیستم می توان به گزارشات دقیق نقدینگی و مانده های حساب اشاره کرد. با داشتن این اطلاعات به راحتی و سریع می توانید گردش کالا هایتان را در انبار کنترل کنید.

عملکرد سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

عملکرد سیستم دریافت و پرداخت چگونه است؟

این سیستم برای استفاده راحت و دقیق شما طراحی و بهینه سازی شده است. از جمله عملکرد هایی که کار را در این سیستم راحت کرده است می توان به گزارش های پی در پی دریافت و پرداخت در حساب ها اشاره کرد. همچنین در این سیستم عملیات تقسیط به صورت کامل پوشش داده شده است. عملیات تقسیط توسط سیستم دریافتی و پرداختی نرم افزار سپیدار مدیریت می شود. از دیگر عملکرد های این سیستم می توان به راس گیری چک ها اشاره کرد. در این عملیات همه ی چک های پرداختی و دریافتی با این سیستم بر اساس تاریخ چک ها وزن گیری می شود. این عملیات به مدیریت نقدینگی کالای موجود در انبار کمک می کند.

مشاغل مناسب سیستم دریافت و پرداخت

به گفته ی برخی صاحب مشاغل تمامی مشاغل نیازمند این سیستم هستند. ما وجه های نقدی را می توانیم در حساب های بانکی یا صندوق و … بگنجانیم. اما تمامی شرکت ها از این نوع حساب ها مدام استفاده می کنند. این سیستم برای تمامی مشاغل مناسب است. زیرا این سیستم تماما برای کنترل منابع شرکت و سازمان های مالیاتی و مالی به کار می رود.

نرم افزار حسابداری سپیدار چیست؟

خرید سیستم دریافت و پرداخت سپیدار

همان طور که می دانید نرم افزار سپیدار از جمله نرم افزار های برتر در بازار کاری می باشد. با توجه به امکاناتی که در این سیستم وجود دارد نسبت به دیگر نرم افزار ها و سیستم های حسابداری قیمت مقرون به صرفه و قابل توجیحی دارد.
برای تهیه این سیستم از دو روش می توانید اقدام کنید:

حضوری: اگر مایل به خرید این نرم افزار به صورت حضوری هستید می توانید با مراجعه به شرکت این نرم افزار را تهیه کنید.
غیر حضوری: اگر مایل به خرید غیر حضوری این نرم افزار هستید می توانید از طریق همین سایت مراجعه کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید.

در این راستا بیشتر بخوانید: قیمت نرم افزار سپیدار

بر طرف شدن نیاز مخاطبان توسط سیستم سپیدار

وجه نقد به عنوان مهم ترین عامل در رشد یک موسسه و یا سازمان شناخته شده است. دغدغه بسیاری از مردم در کسب و کارشان مدیریت این وجوه نقدی است. این سیستم با عملکرد ها و امکانات زیادی در حوزه دریافت و پرداخت به تمامی نیاز های شما مخاطبین عزیز در زمینه حسابداری و …. پاسخ می دهد. با عضویت در این سیستم می توانید پی ببرید که این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار حسابداری است. این سیستم به تمامی نگرانی های شما در کسب و کارتان پایان می دهد. اگر بعد از استفاده این سیستم نرم افزاری دریافت و پرداخت، به مشکلی برخورد کردید یا دچار چالشی شدید می توانید در بخش دیدگاه، نظرات خود را ثبت کنید.

شرکت حسابداری آگاه حساب کاردان

شرکت آگاه حساب

شرکت آگاه حساب کاردان برای رفع نیاز های حسابداری و مدیریتی شرکت ها و سازمان های شما تاسیس شده است. این شرکت مفتخر است که با ارائه تمام دانشی که در خود دارد به تمامی کاربران عزیز خدمت کند. این شرکت تمامی فعالیت های خود را با کمک کادر مجرب و تحصیل کرده به مشتریان عزیز ارائه می کند. چرا که این سیستم از تیم کاملا محبوبی تشکیل شده و با کسب سال ها تجربه و اعتبار برای ارائه خدمات به شما آماده است. از خدمات این شرکت می توان به خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی، مشاوره های مالیاتی، خدمات مالیات بر ارزش افزوده، خدمات مالی، آموزش حسابداری در بهترین آموزشگاه ها و … اشاره کرد.

کلام آخر

ما در این مقاله تمامی مفاهیم را در رابطه با سیستم دریافت و پرداخت سپیدار بیان کردیم. از شما در خواست داریم که با آگاه حساب کاردان در زمینه حسابداری همکاری و به آن تکیه کنید. شما با همکاری ما در این زمینه به کسب و کار خود رونق و رشد می بخشید. در انتهای این مقاله از شما تشکر لازم را داریم که تا پایان مقاله با ما همراه بودید. اگر نظر یا دیدگاهی دارید می توانید در بخش نظرات ثبت کنید. اگر قصد مشاوره یا همکاری با آگاه حساب کاردان را دارید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×