جستجو کردن
Close this search box.

فروش نرم افزار سپیدار در اسلامشهر✔️ | مشاوره رایگان سپیدار

اسلامشهر دارای کسب و کارها و مشاغل زیادی می باشد. کنترل، مدیریت و انجام فرآیندهای حسابداری این کسب و کارها نیاز به یک نرم افزار حسابداری مناسب دارد. نرم افزاری که توانمند باشد و از امکانات بالایی برخوردار باشد تا بتوانند به تمام مشکلات مشاغل رسیدگی کند. یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری، نرم افزار سپیدار می باشد. کاربرانی که در اسلامشهر ساکن هستند می توانند این نرم افزار را از طریق شرکت آگاه حساب، نمایندگی نرم افزار سپیدار خریداری کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با مطالب کامل تری در این خصوص آشنا کنیم پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

✔️ نام نرم افزار: نرم افزار حسابداری سپیدار
❤️ تولید کننده: شرکت همکاران سیستم
📙 نام نمایندگی فروش: شرکت آگاه حساب کاردان
☎️ مشاوره رایگان: 02148335
💰 قیمت نرم افزار سپیدار: تماس بگیرید

نرم افزار سپیدار چیست؟

نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری می باشد. این نرم افزار دارای امکانات و قابلیت های بسیاری می باشد. کاربران از نرم افزار سپیدار برای ثبت، بررسی و تهیه انواع گزارشات، اسناد و انجام فرآیندهای مالی و مالیاتی استفاده می کنند. متخصصان نرم افزار سپیدار را در 5 نسخه طراحی و توزیع کرده اند، این نسخه ها تمامی امکانات رسیدگی به نیازهای مشاغل را دارد.

نرم افزار سپیدار چیست؟

سپیدار به خاطر مزایا و ویژگی هایی که دارد مناسب برای تمامی مشاغل کوچک و بزرگ است و همین امر موجب شده تا محبوبیت زیادی بین افراد پیدا کند و روز به روز استفاده کنندگان آن بیشتر شود. کاربران ساکن اسلامشهر می توانند این نرم افزار با ارزش را از طریق شرکت آگاه حساب نمایندگی نرم افزار سپیدار خریداری کنند.

خرید نرم افزار سپیدار در اسلامشهر

اسلامشهر دومین شهر پرجمعیت تهران واقع در 12 کیلومتری جنوب شهر تهران می باشد. طبق آخرین سرشماری که در سال 1395 کرده اند جمعیت این شهر 548.620 نفر می باشد. اسلامشهر یکی از مناطق پر رونق در مشاغل کشاورزی، دامپروری و صنعتی محسوب می شود. این شهر دارای تعداد زیادی بنگاه ها و واحدهای کوچک و بزرگ اقتصادی، مجتمع های صنفی و صنعتی می باشد.

رشد، مدیریت و گسترش این کسب و کارها و مشاغل نیازمند یک نرم افزار حسابداری مناسب و عالی چون نرم افزار سپیدار دارد. شرکت آگاه حساب، یکی از شرکت های معتبر و با سابقه ایران در زمینه نرم افزارهای حسابداری می باشد. این شرکت بزرگ نمایندگی رسمی فروش نرم افزار سپیدار می باشد. با خرید نرم افزار سپیدار از این شرکت می توانید از مزایای بسیار آن بهره ببرید.

ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری سپیدار

از مهم ترین مزایا و ویژگی های نرم افزار سپیدار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مهم ترین کاربردهای نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار کاربردهای بسیاری دارد، از مهم ترین کاربردهای آن می توان به کدینگ گذاری پیش فرض مناسب برای موسسات بازرگانی، خدماتی، تولیدی، بازرگانی و پخش مویرگی ، ثبت اسناد و عملیات فروش و تهیه دفاتر قانونی، تهیه اظهار نامه ها و گزارشات مالیاتی، امکان تبدیل ارزهای مختلف به ارز پایه در سریع ترین زمان ممکن، قابلیت گزارش دهی در سطوح مختلف گردش و مانده حساب ها، انجام عملیات پر حجم و زمان بر پایان دوره سال مالی به صورت خودکار، راه اندازی سریع و در کوتاه ترین زمان توسط افراد آشنا به آن و موارد دیگر می توان اشاره کرد.

مهم ترین کاربردهای نرم افزار سپیدار

اغلب کاربردهای گفته شده در نرم افزارهای دیگر وجود دارد. نرم افزار سپیدار به دلیل کاربری ساده و سرعت بالا برای جلوگیری از هدر رفتن زمان و هزینه بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

معرفی انواع نرم افزارهای سپیدار

متخصصان بر اساس نیازهای مشاغل مختلف نرم افزار سپیدار را به 5 دسته طراحی کرده اند. هر یک از این نرم افزارها دارای ویژگی ها و خصوصیات خاصی می باشد که موجب برطرف کردن نیازهای کسب و کارها می شود. در ادامه به انواع نسخه های نرم افزار سپیدار و کاربردهای آن می پردازیم، همراه ما باشید.

نسخه تولیدی سپیدار

نسخه بازرگانی سپیدار

نسخه خدماتی سپیدار

  • ارتباط شفاف و مستقیم با مشتریان
  • تهیه مغایرت گیری های بانکی به صورت اتوماتیک
  • مدیریت امور مالی و بانکی، پرداختی ها و دریافتی ها
  • تعریف مدل های مختلف پورسانت و محاسبه اتوماتیک آن
  • کنترل و اداره فروش خدمات، نوع فروش برای خدمات مختلف

نسخه پیمانکاری سپیدار

نسخه پخش مویرگی سپیدار

معرفی انواع نرم افزارهای سپیدار

زیر سیستم نرم افزار حسابداری سپیدار چیست؟

نرم افزار حسابداری سپیدار در کنار نسخه اصلی که دارد دارای زیر سیستم هایی می باشد که با هدف کمک بیشتر به کاربران طراحی و توزیع شده است. زیر سیستم های نرم افزار سپیدار روی رایانه هایی نصب می شود که نرم افزارهای اصلی سپیدار را دارند. از مهم ترین زیر سیستم های سپیدار می توان به زیر سیستم ارزی سپیدار، زیر سیستم توزین سپیدار، زیر سیستم چند زباله سپیدار، زیر سیستم ردیابی سپیدار، زیر سیستم دو واحدی سپیدار، زیر سیستم فروش پیشرفته سپیدار، زیر سیستم تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی و زیر سیستم مدیریت پیام اشاره کرد.

کاربران ساکن اسلامشهر می توانند برای مدیریت و توسعه کسب و کار خود نرم افزار سپیدار را از شرکت آگاه حساب نمایندگی نرم افزار سپیدار خریداری کنند و از مزایای آن بهره ببرند.

برای مشاوره و خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب، می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×