آگاه حساب

زیر سیستم توزین سپیدار ✔️ | امکانات، کاربرد و مزایا

زیر سیستم توزین سپیدار نیز یکی دیگر از قسمت های نرم افزار سپیدار است، که این زیر سیستم برای پیشگیری از هدر رفتن مواد و افزایش کیفیت و صرفه جویی در زمان وارد فضای بازار شد. استفاده از باسکول در کارتان شما را مجبور به استفاده از این زیر سیستم می کند. و اگر شغل شما به طوری است که استفاده از دستگاه باسکول واجب است و محصولات را موقع وارد و خارج شدن به انبار وزن می کنید حتما با آگاه حساب همراه باشید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید، تا با قابلیت ها و مزایای زیر سیستم توزین سپیدار سیستم آشنا شوید و سپس تصمیم بگیرید.

زیر سیستم توزین سپیدار چیست؟

زیر سیستم توزین سپیدار چیست؟

سیستم های بزرگ و پیچیده وقتی به قسمت های خرد تر تقسیم شوند زیر سیستم ها را به وجود می آورند، که با استفاده از این زیر سیستم می توانند موضوعات را به صورت دقیق بررسی نمایند، و اسناد و گزارش دقیق و بهتری را به حسابدار بدهند. این زیر سیستم توزین سپیدار برای سیستم و بخش انبار و فروش کارایی دارد. بعضی از محصولات در زمان وارد یا خارج شدن از انبار ابتدا باید با باسکول میزان سنجی شوند، و پس از میزان سنجی اندازه های داده شده محصولات توسط باسکول ( ترازوی هوشمند در اندازه بزرگ تر برای اندازه گیری محصولات دارای حجم بالا و سنگین و بزرگ) مقدار های داده شده را در این زیر سیستم درج می کنند.

برای درست استفاده کردن از این زیر سیستم و بهره بردن از آن ابتدا باید باسکول را بر اساس دفترچه راهنما تنظیم نمایید تا دستگاه به طور صحیح تنظیم شود و مقدار ها را به طور دقیق اندازه گیری کند و گزارش دهد، واز این پس دستگاه باسکول می تواند اطلاعات را درج و حفظ کند، و بعضی از این اندازه ها را به دلخواه و انتخاب خود می توانید به اسناد فروش و انبار انتقال دهید. که دلیل طراحی زیر سیستم توزین سپیدار همین امکان متصل شدن به قسمت نرم افزار فروش و انبار است.

مقاله مفید و کاربردی: سیستم مدیریت تردد نرم افزار سپیدار را از دست ندهید.

امکانات زیر سیستم توزین سپیدار سیستم

کاربرد زیر سیستم توزین سپیدار سیستم

کاربرد زیر سیستم توزین سپیدار؟

مطلب پیشنهادی: نرم افزار بازرگانی سپیدار

امکانات متصل بودن سیستم انبار و زیرسیستم توزین سپیدار سیستم

وارد کردن فاکتور انبار به پنج مدل مختلف:

درج خارج شدن از انبار به چهار مدل مختلف:

  1. بازگشت ترابرد بین انبار ها
  2. بازگشت فاکتور از خرید های داخلی
  3. بازگشت فاکتور از خرید های وارداتی
  4. بازگشت فاکتور از تولید های مختلف

وارد کردن محصولات با استفاده از الگوی دو بعدی
درج و ذخیره بازگشت فاکتور انبار به چهار مدل مختلف:

زیر سیستم توزین سپیدار مناسب برای کسب و کارها

اگر سیستم انبار سپیدار را تهیه و خریداری نکردید امکان استفاده و خرید این زیر سیستم برای شما وجود ندارد، زیرا زیر سیستم توزین سپیدار با سیستم انبارش ارتباط مستقیمی دارد، به همین دلیل برای رشد و پیشرفت خود ابتدا سیستم انبار را تهیه و خریداری نمایید، و سپس اقدام به تهیه زیر سیستم توزین سپیدار کنید. و نکته مهم اینکه سیستم انبار فرقی نمی کند که تولیدی باشد یا بازرگانی، زیرا این زیر سیستم، مکمل این دو نوع است.

زیر سیستم توزین مناسب چه کسب و کاری است؟

مقاله پیشنهادی: قیمت نرم افزار سپیدار

کلام آخر

مقاله را مطالعه کردید و متوجه شدید که زیر سیستم توزین سپیدار سیستم کارایی بسیار کارآمد است. می توانید دموی سپیدار را به طور رایگان و موقت تهیه و نصب کنید. خودتان آن را امتحان کنید تا به صحت گفته های ما برسید و مطمئن باشید که نادم نخواهید شد. پس از اتمام این بسته در صورت رضایت می توانید بسته اصلی نرم افزار زیر سیستم توزین سپیدار را تهیه و استفاده کنید، که آن را به صورت آنلاین و حضوری می توانید خریداری نمایید و اگر از شرکت های دیگر این نرم افزار را خریداری کردید حتما زمان خرید به اورجینال بودن و گارانتی محصول توجه نمایید. سپاسگزارم از شما که با ما تا انتهای این مقاله همراه بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − شش =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×