جستجو کردن
Close this search box.

سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار ✔️ | امکانات و قیمت

سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار یکی از ضروری ترین ها در کسب و کار است. همانطور که می دانید بخش انبار در هر شرکت بسیار مهم است. انبار ها به دلیل داشتن دارایی ها و موجودی های شرکت بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است. برای این که به انبارداری خود سرعت ببخشیم و به موجودی های آن نظم ببخشیم باید سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار را تهیه و مورد استفاده قرار دهیم. در این مقاله به بررسی تمامی مفاهیم سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار می پردازیم. جهت همکاری با ما در این مقاله همراه باشید. آموزش نرم افزار انبار داری سپیدار برای کاربرانی است که به نرم افزار سپیدار در کسب و کار خود علاقه دارند.همچنین می خواهند به صورت رایگان با امکانات این نرم افزار آشنا شوند.

ما دراین مقاله نکات مهم و کاربردی را در نرم افزار انبار داری سپیدار بیان خواهیم کرد. همچنین ما در این مقاله قصد داریم که به صورت کلی و جامع قابلیت ها و امکانات این نرم افزار را مورد بررسی قرار دهیم و برای شما ارائه کنیم. سایت آگاه حساب مثل همیشه سعی بر رضایت مشتریان خود در مقاله هایش داشته. برای راهنمایی در این سیستم می توانید به دانش آگاه حساب تکیه کنید. چرا که کادر ما از متخصصان و مدیران تحصیل کرده تشکیل شده است. همچنین با تحقیق و جستجو در این رابطه می توانید به اعتبار این شرکت اعتماد کنید. برای اطلاعات بیشتر در مجله آگاه حساب همراه ما باشید.

انبار داری و انبار گردانی چیست؟

انبار داری چیست؟

انبار داری تسهیلاتی است که هدف آن نگهداری کالا ها می باشد. در برخی کسب و کار ها برای نگه داشتن کالا ها از انبار ها استفاده می کنند. به نظر شما چرا این کار را می کردند؟ برای اطمبنان از سرعت و دقت در آماده سازی کالا ها. انبار داری باعث می شود که در تحویل کالا یا ورود کالا در کمترین زمان آسان گردد. انبار داری معمولا برای کار های الکترونیک و کلاسیک کاربرد دارد. انبار داری یک روند است. روندی که در عملکرد شرکت ها موثر است و مانند یک زنجیره کار می کند.

انبار گردانی چیست؟

انبار گردانی را به کنترل کردن کیفیت و کمیت و … کالا های موجود در انبار می گویند. انبار گردانی از 5 مرحله تشکیل شده است:

صادر کردن سند اضافی و کسری: در نرم افزار انبار سپیدار دو گزینه وجود دارد به نام صدور سند کسری و صدور سند اضافی . با انتاخاب این دو گزینه می توانید برای کسری ها و اضافی های کالا هایتان در انبار سند صادر کنید.

تایید شمارش کالا ها: بعد از این که شمارش کالا در انبار وارد شد گزینه ای به نام تایید شمارش برای شما فعال خواهد شد. با این گزینه می توانید روی فرآیند های انبار گردانی نظارت های لازم را بکنید. در این بخش در صورتی می توانید سند انبار را در تاریخ مشخصی قبل از انبار ردانی ثبت کنید که شمارش کالا هایتان تایید شده باشد.

شمارش کالا ها: پس از صادر شدن تگ انبار گردانی که در عبارت ذیل بیان می کنیم می توانید شمارش کالا ها را در 2 مقدار فرعی و اصلی وارد کنید.

صادر کردن تگ انبار گردانی: برای تگ و شمارش انبار گردانی کالا ها از گزینه ی صدور تگ در نرم افزار استفاده کنید. این گزینه برای اختصاص شماره برای کالا و گزارش تگ های انبار گردانی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

ثبت اطلاعات انبار گردانی: این آخرین مرحله در مراحل است که در منوی تامین کننده های انبار است. وقتی به این منو وارد می شوید اول باید گزینه هایی که به شما در منو نمایش داده می شود را کامل کنید. با کامل کردن آن ها گزینه ی انتخاب بر اساس حداقل موجودی به طور خود کار کالا هایی که در انبار گردانی است وارد خواهند شد. با گزینه ی افزودن و حذف قلم به رسید می توانید کالا ها را اضافه یا حذف کنید.

سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

سیستم انبارداری و تامین کنندگان سپیدار

این سیستم یکی از سیستم های ضروری برای کسب و کار های انبار داری و انبار گردانی است. سیستم انبار در نرم افزار سپیدار به موقع اطلاعات کالا های انبار را برای شما فراهم می کند. در ادامه ی مقاله به بررسی امکانات و مزایای این سیستم و همچنین نحوه فروش و قیمت این سیستم می پردازیم.

سیستم انبارداری سپیدار چیست؟

یکی از نقش های مهم در کسب و کار ها موجودی های کالا است. شما باید به این اطلاعات و … دسترسی دقیق داشته باشید تا بتوانید بر تمامی امور مربوط به آن نظارت داشته باشید. با داشتن سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار می توانید به تمامی انبار نظارت کنید و به آن ها نظم بدهید. برای مثال در هنگام سفارش های مشتری با مراجعه به این انبار از تمامی جزئیات مطلع شوید تا بتوانید به راحتی سفارش بگیرید. همچنین موجودی کالا به عنوان دارایی های انبار محسوب می شود. اطلاعات دقیق از این دارایی ها به مدیریت مالی شرکت کمک می کند. تمامی این دلایل سبب این شده که موجودی کالا و انبار یکی از مهم ترین ها در یک کسب و کار حسابداری باشد. برای همین علت نرم افزار سپیدار سیستمی را برای سیستم انبار داری طراحی کرده است.

امکانات سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

امکانات سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

شما با مورد استفاده قرار دادن نرم افزار انبار داری سپیدار می توانید هزینه های نگهداری در انبار شرکت را مورد کنترل و نظارت خود قرار دهید. برخی از امکانات این سیستم را برای شما نام می بریم تا بدانید این نرم افزار یکی از ساده ترین نرم افزار ها و در عین حال پر کاربرد ترین است.

سیستم انبارداری سپیدار مناسب برای چه مشاغلی است؟

سیستم انبارداری و تامین کنندگان سپیدار برای همه ی مشاغلی که به نوعی با کالا سر و کار دارند ضرورت دارد. برای مثال:

شرکت های پیمانکاری: این شرکت ها با مواد و مصالحی که خریداری شده است در ارتباط خاص و مستقیمی هستند. این سیستم در شرکت ها اهمیت خاصی دارد علت آن هم ورود و خروج مواد در این مجموعه است.

شرکت های بازرگانی: موسسه های بازرگانی با خرید و فروش کالا ها سر و کار دارند. در این شرکت ها عدم وجود انبار فیزیکی هم هست. اما به دلیل این که عملیات خرید و فروش کالا را باید با سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار در این نرم افزار نظارت کنند به این سیستم نیاز دارند.

شرکت های تولیدی: در این شرکت ها کالا و مواد اولیه با این موسسه ها رابطه ی تنگا تنگی دارند. پس سیستم انبار داری عضوی جدا نشدنی از آن ها است. چرا که در این موسسه های تولیدی ورود و خروج کالا به صورت پی در پی و تکراری می باشد. به همین دلیل به این نرم افزار و سیستم نیاز دارند.

به این نتیجه می رسیم که این سیستم مناسب شرکت هایی است که با کار های تولیدی و کالایی سر و کار دارند. این سیسم مناسب شرکت های 100 % خدماتی نمی باشد.

در این راستا بیشتر بخوانید: نرم افزار سپیدار

قیمت سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

قیمت سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

شرکت آگاه حساب این نرم افزار را بسته به نوع فعالیت شما در شرکتتان به شما پیشنهاد می کند. برای این که از قیمت این سیستم با خبر شوید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ی ما در ارتباط باشید. قیمت این سیستم از تفاوت هایی بر خوردار است. این تفاوت ها در قیمت به دلیل این است که سیستم برخی انبار علاوه بر امکاناتی که در بقیه سیستم ها قرار دارد بیشتر است. امکاناتی اعم از:

مزایای سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

مزایای سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

شما در این بخش با تفاوت های این سیستم با سیستم های کپی شده در بازار رو به رو می شوید. همچنین متوجه این می شوید که بهترین نرم افزار حسابداری چه نرم افزاری است.  در ادامه به مزیت های این سیستم اشاره خواهیم کرد.

بار کد خوان: نرم افزار حسابداری سپیدار همیشه به فکر عملیات حسابداری و تسهیل آن ها بوده است. به گونه ای که در این سیستم ورودی و خروجی کالا ها را در انبار با در نظر گرفتن بار کد خوان ثبت می کنند.

پشتیبانی از شعبه های متمرکز: شما اطمینان لازم از عملیات خود را زمانی کسب می کنید که نرم افزار حسابداری سپیدار را داشته باشید. این نرم افزار به کسب و کار شما گسترش روز افزونی را می بخشد.

امکان رزرو: در این مورد شما می توانید بخشی را برای رزرو کردن موجودی در نظر بگیرید. این امکان و مزیت برای وقتی مناسب است که میزان عرضه و تقاضای کالا مورد اختلاف قرار بگیرد. اما توجه داشته باشید که مقدار تقاضا بیبشتر از عرضه باشد.

محاسبه مالیات: محاسبه های مالیات کالا به بخش قیمت گذاری کالا مربوط است. شما با استفاده از این سیستم در نرم افزار با حساب کردن قیمت کالا با مالیات به طور خود کار و اتوماتیک رو به رو می شوید.

قیمت گذاری روی موجودی انبار: ممکن است در طول زمان به مشخص کردن اعتبار انبار نیاز داشته باشید. این کار برای امور مختلفی برای محاسبه کردن بهای اتمام شده و ارزش گذاشتن روی موجودی انجام می گیرد. قیمت گذاری روی مانده انبار با روش میانگین موزون متحرک انجام می گیرد.

انبار گردانی: انبار گردانی در یک شرکت در 2 نوبت پایان دوره و میان دوره صورت می گیرد. این سیستم در نرم افزار سپیدار به شما امکان انجام انبار گردانی در بازه های زمانی مختلف را می دهد. در این صورت شما می توانید از موجودی کالا های خود به صورت دقیق اطلاع داشته باشید.

ویژگی سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

ویژگی سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار

این سیستم بخش هایی را در خود دارد که تمام عملیات که به موجودی انبار و کالا مربوط است را مدیریت می کند. در ادامه با این بخش ها و ویژگی های این سیستم آشنا می شویم:

صدور تگ: همه ی کالا های موجود در انبار مشخصات منحصر به فردی را به عنوان شناسنامه خود دارند. با سیستم انبار داری سپیدار می توانید در صورت خروج کالا ها از انبار و ورود آن به انبار، برای آن ها تگ های مخصوص صادر کنید.

کنترل موجودی کالا و مواد اولیه: شما با مدیریت درست و دقیق انبار می توانید موجودی های کالا در انبار شرکت یا موسسه را با دقت مدیریت و کنترل کنید.

ارتباط با سیستم های دیگر: سیستم های این انبار با دیگر سیستم های سپیدار در ارتباط مستقیمی قرار دارد. این سیستم شامل سیستم های مشتری و فروش می باشد. ارتباط سیستم ها با هم موجب دقت در تعاملات بخش های متفاوت در شرکت می شود.

تعریف انواع انبار: منظور از انبار در این بخش انبار فیزیکی نیست. هدف تعریف این انبار ها برای امور مختلف و امور دیگر است.

ورود و خروج کالا در انبار: شما می توانید با این ویژگی حواله خروج کالا را برای رسیدن به مشتری و ورود کالا های جدید ثبت کنید.

کلام آخر

در صورت نداشتن اطلاعات از این سیستم اگر می خواهید در دوره ی آموزش انبار داری و … در شرکت آگاه حساب ثبت نام کنید حتما به سایت آگاه حساب مراجعه کنید. آگاه حساب همواره مفتخر است تا محصولات خود را برای شما ارائه دهد. همچنین می توانید برای ارتباط مستقیم با تیم پشتیبانی ما یا مشاوره های رایگانی که در مجموعه ی ما وجود دارند با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید. اگر شما عزیزان نظر یا پیشنهادی دارید می توانید در بخش دیدگاه و نظرات ذهنیات خود را بیان کنید. در کلام آخر از شما عزیزان نهایت تشکر را داریم که تا انتهای مقاله ی سیستم انبار داری و تامین کنندگان سپیدار همراه ما بودید. تلاش ما افزودن دانش شما در رابطه با این موضوع در این مقاله بود، با تشکر از نگاه های شما.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×