آگاه حساب

استقرار نرم افزار سپیدار ✔️| مراحل استقرار

افرادی که با نرم افزارهای گوناگون سر و کار داشته اند، با اغلب نرم افزار ها و کاربرد های آنها آشنا هستند و برای راحتی و نظم دادن به کار های خود قطعا  دست به انتخاب بهترین نرم افزارها می زنند. یکی از نرم افزاری هایی که بحث اصلی مقاله ما خواهد بود، نرم افزار سپیدار است، ما در این مقاله قصد داریم شما را با کاربرد نرم افزار و همچنین استقرار نرم افزار سپیدار آشنا کنیم. این نرم افزار حرفه ای، محبوبیت و اولویت بالایی در میان حسابداران دارد، که در ادامه علت این محبوبیت را خواهید فهمید.

نرم افزار حسابداری سپیدار چیست؟

نرم افزار سپیدار، به عنوان یکی از نرم افزار های حسابداری شناخته می شود، که از آن در عملیات هایی مانند مالیاتی و حسابداری استفاده می کنند. این نرم افزار یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین حسابداران است، همچنین به دلیل قابلیت نصب راحت و سریعی که دارد، باعث محبوبیت بیشتر این نرم افزار نیز می شود. در واقع کاربرد این نرم افزار برای حسابداران، در به ثبت رساندن، مشاهده گزارش های حسابداری و همچنین انجام فعالیت های زمانی است.

نرم افزار سپیدار در شرکت هایی کاربرد دارد، که در زمینه پیمانکاری، بازگانی و خدمات تولیدی فعالیت می کنند. از دیگر مزایای این نرم افزار پر کاربرد می توان به کد گذاری پیشرفته، آماده سازی و بروز رسانی اظهارنامه ها در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت نرم افزار سپیدار اعم از بسته کامل، پیمانکاری، تولیدی و … روی لینک کلیک کنید

استقرار نرم افزار سپیدار

مراحل استقرار سپیدار چگونه است؟

استقرار نرم افزار سپیدار چیست؟ به معنای نصب کردن و راه انداری نرم افزار در سیستم است. برای استقرار این نرم افزار کاربردی، باید تمامی مراحل نصب و پیکربندی را در سرور ها انجام دهید و بعد می توانید از آن استفاده کنید.

در ادامه با مراحل استقرار سپیدار آشنا خواهید شد:

کاربرد نرم افزار سپیدار

نرم افزار سپیدار به دلیل مزیت و کاربرد های فراوانی که دارد، دربین مدیران و حسابداران شرکت ها، دارای محبوبیت بسیار است. این نرم افزار با قابلیت هایی که ارائه می دهد، باعث راحت تر شدن  کار برای حسابداران در انجام امور محاسبات، ثبت، گزارشات و… شده است و همچنین مدیران شرکت ها با خیالی آسوده از امور مالی، مالیاتی و حسابداری شرکت خود اطمینان دارند.

خدماتی: کاربرد خدماتی نرم افزار سپیدار به این صورت است، که می توان به راحتی سند های مالیاتی را ثبت کرد، آماده کردن گزارشات دقیق در ارتباط با عملیات چک های ارسالی و دریافتی و همچنین کنترل اندازه های ورود و خروج نقدینگی ها، همه موارد، ازکاربرد های مفید این نرم افزار محسوب می شوند.

تولیدی: نرم افزار سپیدار در ارتباط با کاربرد تولیدی، اطلاعات لازم در مورد صنایع بسته بندی و مونتاژ را ارائه می دهد.

پخش: این کاربرد نرم افزار سپیدار، قابل استفاده برای شرکت هایی است که عملیات های درشت و ریز دارند. ممکن است افراد در محاسبات اشتباه کنند، اما نرم افزار سپیدار این کار را به راحتی انجام می دهد.

بازرگانی: در کاربرد بازرگانی، محاسبه سود و زیان کالا ها صورت می گیرد و علاوه بر این، موجودی های انبار هم به طور کامل کنترل می کند.

پیمانکاری: مزیت های کاربرد پیمانکاری نرم افزار سپیدار،گزارش دهی، طبقه بندی گزارشات و همچنین امکان ثبت این گزارشات است.

استقرار نرم افزار سپیدار

مزیت های نرم افزار سپیدار چیست؟

هر نرم افزار یک سری ویژگی و مزیت هایی دارد که آن را از دیگر نرم افزار ها متمایز می کند. حال در این قسمت قرار است، با مزیت های موجود در یک نرم افزار سپیدار که باعث معروفیت آن می شود، شما را آشنا کنیم.

ساده بودن نرم افزار: نرم افزار انتخابی، باید به دور از هر گونه پیچیدگی باشد، تا حسابداران بتواند به راحتی آن را نصب و اجرا کنند.

بروز بودن نرم افزار: مهم ترین ویژگی نرم افزار سپیدار، بروز بودن آن است. بنابراین نسخه سپیدار خریداری شده، باید طبق آخرین آپدیت باشد.

گزارش گیری دقیق: علت محبوبیت نرم افزار سپیدار برای مدیران انجام همین عمل، یعنی گزارش گیری دقیق و ارائه حرفه ای آن است.

پشتیبانی فعال: برای تمام نرم افزار ها تیم پشتیبانی ضروری است. برخی از شرکت ها هستند که پشتیبانی های 24 ساعته دارند و تا یک سال اول نیز از مشاوره و پشتیبانی رایگان می توان برخوردار شد.

هزینه مناسب: قیمت یکی دیگر از فاکتور های حائز اهمیت، در یک نرم افزار سپیدار است، علاوه بر سرعت و سادگی. پس در انتخاب و خرید نرم افزار سپیدار حتما مقایسه قیمت ها را از فروشگاه های دیگر در نظر بگیرید.

دقت در انجام محاسبات: نرم افزار سپیدار به دلیل قابلیت های ویژه ای که دارد، می تواند با دقت بالا و بهترین روش ها برای انجام محاسبات فعالیت کند و با اطلاعاتی که به دست می آورد، بسیار قابل اعتماد، صحیح و درست هستند، که در اختیار مخاطبان قرار می گیرند.

نمایندگی های موجود:

کلام آخر

در آخر باید گفت، با توجه به این همه ویژگی و قابلیت هایی که نرم افزار سپیدار در اختیار مشتریان قرار می دهد، که به طور کامل درباره هر یک از مزیت ها، کاربردها و… خدمتتان توضیح دادیم، بسیار منطقی است که در بین حسابداران محبوبیت فراوانی داشته باشد. ما با ارائه تمام مطالب موجود در رابطه با نرم افزار سپیدار سعی کردیم، شما را با علت محبوبیت این نرم افزار بیشتر آشنا کنیم. در ادامه مراحل استقرار نرم افزار سپیدار نیز به شکل کامل عرض شد، تا اگر قصد نصب این نرم افزار کاربردی را داشتید، دچار سردرگمی نشوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×