جستجو کردن
Close this search box.

دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته |✔️ مزایا و معایب نسخه کرک شده

قصد ما از نوشتن این مقاله آن است که شما مخاطبان را با نوعی از نرم افزار سپیدار به صورت قفل شکسته یا دمو آشنا سازیم و به شما توضیح دهیم که کرک کردن یا شکستن نرم افزار سپیدار به چه معناست و در انتها جوابی محکم و شفاف به افرادی دهیم که درخواست نرم افزار قفل شکسته را دارند. بنابراین تصمیم ما در این نوشته بر این است که به صورت کامل صحبت کنیم در مورد دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته خوشحال می شویم تا پایان همراه ما باشید.

کرک کردن یا شکستن نرم افزار به چه معناست؟

نرم افزار کرک شده سپیدار

 

کرک کردن نرم افزار یعنی تغییر دادن نرم افزار در راستای حذف کردن روش های حفاظتی آن نرم افزار است که از آن بتوان بر خلاف میل سازندگان یا روشی که طراحان در نظر گرفته اند استفاده کرد و بهره برد. در واقع شاید برای همه ی ما اتفاق افتاده باشد بعد از نصب یک نرم افزار با این حال که تمام مراحل نصب را درست انجام داده ایم یا برنامه اجرا نمی شود یا بعد از مدت محدودی مثلا دو الی سه هفته نرم افزار دیگر کار نمی کند. شاید در ظاهر این یک مسئله به نسبت ساده به نظر برسد اما در اصل این یک شیوه تبلیغ است که شرکت های نرم افزاری از این طریق می توانند محصولاتشان را در اختیار شما قرار دهند تا آن ها را امتحان کنید و در صورت ضرورت یا علاقه مندی به آن نرم افزار یا بازی رایانه ای شما را تشویق و ترغیب به خرید آن نرم افزار کنند.

در کشور ایران به دلیل نبودن قانون حق کپی رایت تعداد زیادی از نرم افزارهای کرک شده در دسترس کاربران هستند که دارای اعتبار و ارزشی برای شرکت سازنده آن نمی باشد و در حقیقت پولی به سازنده آن نرم افزار نمی رسد که این کار از نظر اخلاقی، هم مانند غیر قانونی بودن آن درست نمی باشد. مثل نرم افزار فتوشاپ که در ایران بسیار ارزان فروخته می شود و معمولا قابلیت به روز رسانی را نیز دارا نیست این مطلب نیز ناگفته نماند که خیلی از این نرم افزارهای کرک شده امنیت سیستم ها را پایین می آورند و سرورها را تغییر می دهند و به راحتی اطلاعات تان را به سرقت می برند پس توصیه می شود مراقب برنامه های نصب شده روی سیستم ها و موبایل های خود باشید.

چرا نرم افزار سپیدار را به صورت قفل شکسته نمی توانیم دانلود کنیم؟

در سالیان گذشته نرم افزارهای حسابداری را اشخاصی کرک می کردند و می شکستند بعد از این شکست دیگر احتیاجی به قفل های نرم افزاری و یا قفل های سخت افزاری نداشتند و به تعداد نامحدود روی سیستم های رایانه ای نصب می شدند و چون قیمت نرم افزارهای حسابداری بالا بود برخی از اشخاص یا کاربران برای یادگیری نرم افزارهای حسابداری به تهیه و دانلود این نرم افزارها که کاملا غیر قانونی و دزدی هستند اقدام می کردند. اما طی سال های اخیر با توجه به غیر قانونی بودن و پیگیری شرکت های نرم افزارهای حسابداری دیگر نرم افزارهایی در این خصوص وجود ندارد و البته گفتنی است که این نرم افزارهای قفل شکسته نه امنیت کافی دارند نه پشتیبانی های مختلفی دارند و نه امکان به روز رسانی دارند واز طرفی در بعضی از نرم افزارهای قفل شکسته ویروس هایی وجود دارد که به سیستم ها و اطلاعات شما آسیب می زنند.

نرم افزار سپیدار چیست؟

دانلود نرم افزار سپیدار کرک شده

 

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم در سال 1387 توسط شرکت سپیدار سیستم یکی از شرکت های عضو گروه همکاران سیستم است تولید شد. نرم افزار حسابداری سپبدار همکاران سیستم یک نرم افزار جامع، یکپارچه و مناسب کسب و کارهای کوچک است که تمامی زیر شاخه های حسابداری را پوشش می دهد. تمامی اطلاعاتی که در این زیر شاخه ها وجود دارند با یکدیگر در ارتباط می باشند و حسابدار می تواند از آن ها بهره ببرد. این نرم افزار حسابداری با توجه به نوع فعالیت شرکت ها، بسته های سفارش گیری و پخش، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری را ارائه می دهد که هر کدام شامل سیستم ها و زیر سیستم های مختلف است پس سپیدار دارای چند نسخه متفاوت است که هر یک از این نسخه ها با هم تفاوت هایی دارند و هر کدام ویژگی و خصوصیت خاصی را نیز دارا می باشند و به شما کمک می کنند تا فرآیندهای کسب و کار خود را به سادگی و هوشمندانه مدیریت کنید.

البته بحث اصلی در این مقاله در مورد خود نرم افزار سپیدار نیست بلکه در مورد دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته است یعنی دقیقا چیزی که قشر زیادی از کاربران به دنبال آن هستند در این مطلب نرم افزار سپیدار قفل شکسته یا کرک شده را آماده کرده ایم که این برنامه به علت کارآیی بالا محبوبیت زیادی پیدا کرده است و خیلی از شرکت های حسابداری برای انجام امور حسابداری خود از این نرم افزار استفاده می کنند برای آشنایی بیشتر با دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته و نسخه های آن هم مسیر و همراه ما تا انتهای مقاله شوید.

ویژگی نرم افزار حسابداری بازرگانی سپیدار

نکته ای که در اینجا شایان ذکر است وجود این مسئله است که ممکن است برخی از ویژگی ها در دانلود نرم افزار کرک شده سپیدار نباشد

ویژگی کرک نرم افزار حسابداری تولیدی سپیدار

ویژگی بسته نرم افزار خدماتی سپیدار

ویژگی بسته کرک شده پیمانکاری سپیدار

مزایا و معایب استفاده از نسخه کرک شده برنامه سپیدار

مزایا و معایب استفاده از نسخه کرک شده برنامه سپیدار

نرم افزار حسابداری کرک شده یا قفل شکسته سپیدار دارای مزایا و معایبی است که البته ناگفته نماند که معایبش از مزایایش بیشتر است و شاید تنها مزیتش رایگان و کم هزینه بودن آن است اما معایبش که تعداد آن کم نیست به این شرح است که این نرم افزار توسط کارشناسان پشتیبانی نمی شود در واقع پشتیبانی خوبی ندارد و اگر کاربر در استفاده از نرم افزار دچار مشکل شود پشتیبانی نرم افزار پاسخ گو نیست. مشکل دوم این است اگر برای اطلاعات ذخیره شده توسط نرم افزار ایراد یا خرابی پیش بیاید با نظر به این که نسخه کرک شده و غیر قانونی است، باز هم شرکت سپیدار جواب گوی بازگردانی اطلاعات نخواهد بود.

مسئله بزرگ تر بحث غیر قانونی بودن استفاده از نرم افزار قفل شکسته است که خود این بحران هم می تواند مشکلات زیادی را برای کاربر ایجاد کند تصور بر این است که دلیل اصلی و مهم این موضوع که مردم به دنبال استفاده از نرم افزارهای کرک شده هستند این است که ما مردم ایران عادت کرده ایم برای محصولات نرم افزاری پولی نپردازیم و چون که در ابتدا تمامی نرم افزارهای مورد نیاز از خارج از کشور تامین می شد و به دلیل اختلاف ارزش ریال و دلار تهیه نسخه اورجینال نرم افزارها غیر ممکن بود. برای همین مردم عادت به استفاده از نرم افزارهای کرک شده کرده اند. اما با گذشت زمان و فعالیت و کوشش شرکت های بومی ایران در تولید نرم افزار، کم کم فرهنگ خرید نرم افزار رایج شد.

پاسخ ما به افرادی که درخواست نرم افزار قفل شکسته را دارند؟

همه ی کسانی که از نرم افزارهای حسابداری استفاده می کنند کاملا به این موضوع اشراف و آگاهی دارند که قیمت نرم افزارهای حسابداری بالاست و برای فرد یا افرادی که قصد دارند از این نرم افزارها به عنوان تمرین استفاده کنند اصلا به صرفه نیست که نرم افزار را خریداری کنند و البته خود شرکت مربوطه و مدیران و مسئولین آن شرکت نرم افزاری به خصوص نرم افزار سپیدار از این موضوع مطلع هستند و از طرفی بحث غیر قانونی و خلاف بودن نرم افزارهای قفل شکسته در کنار تمام معایبی که در رابطه با این نرم افزار در متن گفته شده مطرح است که این مسئله به نوبه ی خود می تواند مشکلات زیادی را برای کاربر ایجاد کند پس حالا که متوجه اهمیت کار شده اید که برای پرداخت نکردن یک هزینه متوسط، دچار ضررهای مالی سنگین خواهید شد و با توجه به حساس بودن اطلاعات می دانید که باید نسخه اصلی و اورجینال نرم افزار سپیدار را تهیه کنید نه کرک شده ی آن.

اما بهترین کار این است که در ابتدا یک نسخه رایگان تهیه کنید، بله شرکت سپیدار یک نسخه از نرم افزار را با قابلیت های محدود و تحت عنوان نسخه آموزشگاهی نرم افزار سپیدار منتشر کرده که کاربر می تواند با کمترین هزینه آن را تهیه کند و نحوه تهیه این نرم افزار به این شکل است که یا از طریق سایت اصلی شرکت همکاران سیستم یا از طریق نمایندگی های شرکت اقدام به تهیه نرم افزار کنید و از این نسخه استفاده کرده و اگر این نسخه نیاز شما را رفع کرد و از آن رضایت داشتید. نسخه ی اصلی را تهیه کنید.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله دانلود نرم افزار سپیدار قفل شکسته با ما همراه بودید. امید است مطالبی که در این مقاله مطرح شده است اعم از مزایا و معایب نسخه شکسته شده یا کرک شده برنامه سپیدار و اعم از ویژگی های بسته های کرک شده برنامه سپیدار به درد مخاطبان عزیز بخورد. در صورت داشتن انتقاد و یا پیشنهادی خوشحال می شویم که نظرات خود را با گذاشتن کامنت با ما در میان بگذارید.

2.7/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×