جستجو کردن
Close this search box.

فروش نرم افزار سپیدار در مشهد ✔️ | مشاوره رایگان نرم افزار سپیدار

در این مقاله قصد داریم در مورد فروش نرم افزار سپیدار در مشهد با شما صحبت کنیم. در دنیای امروزی نرم افزارهای حسابداری نقش بسیار مهمی در پیشرفت و توسعه کسب و کارها دارند و به مدیران مالی شرکت ها کمک می کنند تا بدون اتلاف وقت بتوانند کدینگ مناسبی را طراحی و اظهارنامه ها و دفاتر قانونی را تهیه نمایند. همانطور که می دانید استفاده از یک نرم افزار مالی استاندارد می تواند به آسان سازی کارهای حسابداری شما کمک کند زیرا برنامه های حسابداری، اطلاعات یک سال مالی را ذخیره کرده اند و شما در هر زمانی می توانید به راحتی به تمامی این اطلاعات دسترسی داشته باشید. تا انتهای مقاله همراه ما در آگاه حساب بمانید تا در مورد فروش نرم افزار سپیدار در مشهد بگوییم.

نرم افزار حسابداری سپیدار

شرکت همکاران سیستم در سال 1387 برای آسان تر انجام شدن کارهای مربوط به امور مالی و حسابداری در کسب و کارهای کوچک و متوسط، اقدام به طراحی نرم افزار سپیدار نمود و آن را در بازار عرضه کرد. نرم افزار سپیدار به سرعت توانست در بین حسابدارها و مدیران شرکت ها به محبوبیت خاصی برسد و علت آن، ویژگی هایی خاصی است که این نرم افزار دارد و آن را از سایر نرم افزارهای حسابداری متمایز نموده، از جمله این ویژگی ها می توانیم به سادگی، کاربری آسان و پشتیبانی قوی اشاره کنیم. نرم افزار حسابداری سپیدار قابلیت های بسیاری دارد که برای آشنا شدن شما با این قابلیت ها، چند نمونه از آن ها را نام برده ایم مانند:

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم علاوه بر قابلیت هایی که دارد، ویژگی هایی دارد که در زیل به آن ها می پردازیم:

انواع بسته های نرم افزار حسابداری سپیدار

 زیر سیستم های نرم افزار حسابداری سپیدار

زیر سیستم های نرم افزار حسابداری سپیدار

در مقالهفروش نرم افزار سپیدار در مشهد می خواهیم به بررسی زیر سیستم های سپیدار بپردازیم. شرکت همکاران سیستم برای راحتی استفاده کنندگان از نرم افزار سپیدار، زیر سیستم هایی را طراحی کرده که نقش بسیار مهمی در رسیدن شما به موفقیت دارد. برای توضیح زیر سیستم بهتر است این گونه بگوییم که زیر سیستم به معنی این است که سیستم های بزرگ را به سیستم های کوچک تقسیم کنیم و هر یک از آن ها را به عنوان یک زیر سیستم در نظر بگیریم. در نرم افزار حسابداری سپیدار علاوه بر وجود سیستم های اصلی، زیر سیستم هایی وجود دارد تا به کاربر کمک کنند، البته به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از زیر سیستم ها باید سیستم های اصلی بر روی رایانه شما نصب شده باشند زیرا در غیر این صورت نمی توانید از زیر سیستم ها استفاده کنید. انواع زیز سیستم های سپیدار به شرح ذیل می باشند:

زیر سیستم ارزی سپیدار: بعضی از شرکت ها، معاملات خود را علاوه بر ریال با ارزهای خارجی انجام می دهند که به آن ها معاملات ارزی می گویند و از مهم ترین معامله های ارزی می توانیم به خرید و فروش کالاها و خدماتی اشاره کنیم که وجه آن ها به طور ارزی پرداخت یا دریافت می شود. زیر سیستم ارزی سپیدار به شما کمک می کند تا تمام فرآیندها را به ارز معامله شده ثبت و به ارز پایه نگهداری کنید. زیر سیستم ارزی همچنین این امکان را می دهد تا تمام فرآیندها با ارزهای مختلف به غیر از ارز پایه را ثبت کنید تا در پایان سال سند تسعیر ارز به طور خودکار به وسیله نرم افزار صادر و سود و زیان حاصل از تسعیر شناسایی شود. با این محصول می توانید انواع ارز قیمت های فروش، تخفیف و اضافات متفاوتی را داشته باشید.

زیر سیستم ارزی سپیدار امکاناتی دارد مانند:

زیر سیستم توزین سپیدار: زیر سیستم توزین سپیدار به شما این امکان را می دهد تا با انواع باسکول در ارتباط باشید همانطور که می دانید ورود و خروج کالا در برخی از صنایع با استفاده از دستگاه باسکول اندازه گیری می شود و با توجه به اطلاعات به دست آمده، میزان ورود و خروج کالا از انبار در نرم افزار سپیدار ثبت می شود به همین دلیل زیر سیستم توزین در نرم افزار سپیدار طراحی شد، همچنین در این زیر سیستم امکان اتصال به نرم افزار انبار و فروش وجود دارد. جهت استفاده از زیر سیستم توزین ابتدا از طریق فرم تنظیمات باسکول، دستگاه باسکولی که مقادیر را از آن می خوانید را انتخاب نمایید بعد از ثبت و نگهداری اطلاعات وزن ماشین خالی و پر ماشین و در نتیجه وزن کالای خارج شده از انبار در نرم افزار سپیدار ثبت می شود و این اندازه به صورت انتخابی قابل انتقال به اسناد انبار و فروش است.

زیر سیستم توزین سپیدار امکاناتی دارد مانند:

زیر سیستم ردیابی سپیدار: به طور کلی این زیر سیستم به منظور ردیابی کالا از زمان خرید تا فروش طراحی شده است. زیر سیستم ردیابی سپیدار به شما این امکان را می دهد تا ورود و خروج کالاها را با ویژگی های خاص ثبت کنید و از طریق این ویژگی ها بتوانید گردش کالا را ردیابی کنید.

زیر سیستم ردیابی سپیدار امکاناتی دارد مانند:

زیر سیستم چند زبانه سپیدار: زیر سیستم چند زبانه سپیدار در بسته های تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری قابل استفاده است و به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات را با زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و کردی ثبت نمایید.

زیر سیستم دو واحدی سپیدار: این زیر سیستم به شما کمک می کند تا کالاها را با دو واحد سنجش ثابت و متغیر ثبت کنید. به عنوان مثال برخی از کالاها به صورت تک یا بسته بندی شده خرید و فروش می شوند و برخی دیگر به صورت کیلو و عدد.

در زیر سیستم دو واحدی سپیدار امکاناتی وجود دارد مانند:

تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی: شرکت هایی که بسته نرم افزاری بازرگانی را تهیه کرده اند می توانند آن را به بسته تولیدی تغییر دهند در این صورت می توانند از امکانات انبار تولیدی هم استفاده کنند. انبار تولیدی سپیدار به شما امکان می دهد تا ورود محصول تولید شده به انبار از خط تولید و همینطور امکان خروج مواد اولیه جهت مصرف در خطوط تولید را ثبت کنید.

زیر سیستم فروش پیشرفته سپیدار: با خریداری زیر سیستم فروش پیشرفته، امکاناتی برای شما فراهم می شود مانند:

مدیریت پیام سپیدار: شرکت ها علاوه بر خدماتی که در بسته های اصلی به آن ها ارائه می شود، به قابلیت های دیگری نیز نیاز دارند که به صورت سیستم و زیر سیستم توسط سپیدار به آن ها ارائه شده است. مدیریت پیام یکی از زیر سیستم های سپیدار است که به کمک آن می توانید فرآیندهای با اهمیت و تغییرات انجام شده در نرم افزار را به صورت پیامک ارسال و دریافت کنید.

مدیریت پیام سپیدار امکاناتی دارد مانند:

فروش نرم افزار سپیدار در مشهد

 نمایندگی سپیدار در مشهد

شهر مشهد یکی از استان های تاریخی مذهبی ایران به شمار می رود و به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع)، یکی از شهرهایی است که مسافر و گردشگر در آن زیاد است، شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ بسیاری در آن فعالیت می کنند که تمام این ها به نرم افزارهای حسابداری مناسب نیاز دارند تا بتوانند به امور مالی در بخش های مختلف رسیدگی کنند و پاسخ گوی نیاز مسافران و توریست های این شهر باشند. سپیدار یکی از انواع نرم افزارهای حسابداری است که برای کسب وکارهای مختلف می توان از آن استفاده کرد، مانند فروشگاهی، شرکتی، بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و … شما می توانید برای خرید نرم افزار حسابداری سپیدار در مشهد با شرکت آگاه حساب ارتباط بگیرید و از آن ها خرید کنید زیرا خرید نرم افزار سپیدار از این شرکت مزایایی دارد که در ادامه مقاله آن ها را بیان می کنیم. به این نکته توجه داشته باشید که تنها در صورت خرید از آگاه حساب می توانید از این مزایا بهره مند شوید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزارم که ما را تا انتهای مقاله فروش نرم افزار سپیدار در مشهد همراهی نمودید. در این مقاله تلاش کردیم در مورد نرم افزار حسابداری سپیدار و بسته ها و زیر سیستم های آن صحبت کنیم. همچنین روش تهیه نرم افزار سپیدار از آگاه حساب و مزایای این خرید را بیان کردیم. امیدواریم مطالب گفته شده در مقاله فروش نرم افزار سپیدار در مشهد برای شما مفید باشد. در صورت داشتن سوال، انتقاد و یا پیشنهاد می توانید در سایت برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×