آگاه حساب

فروش نرم افزار سپیدار در رباط کریم ✔️ | مشاوره رایگان سپیدار

در این مقاله قصد داریم شما را با فروش نرم افزار سپیدار در رباط کریم آشنا کنیم. رباط کریم یکی از شهرستان های تهران می باشد، این شهر دارای مشاغل و کسب و کارهای زیادی است. مدیریت، کنترل و انجام فرآیندهای حسابداری آن نیازمند به یک نرم افزار حسابداری قوی می باشد. در حال حاضر بهترین نرم افزار حسابداری نرم افزار سپیدار می باشد. کاربران ساکن رباط کریم می توانند این نرم افزار را از طریق شرکت آگاه حساب، نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار خریداری کنند. در ادامه به ارائه مطالب کامل تری در این خصوص می پردازیم، لطفا تا پایان مقاله همراه ما باشید.

✔️ نام نرم افزار: نرم افزار حسابداری سپیدار
❤️ تولید کننده: شرکت همکاران سیستم
📙 نام نمایندگی فروش: شرکت آگاه حساب کاردان
☎️ مشاوره رایگان: 02148335
💰 قیمت نرم افزار سپیدار: تماس بگیرید

نرم افزار سپیدار چیست؟

مدیران و صاحبان کسب و کارها برای انجام دقیق و با سرعت بالای فرآیندهای حسابداری نیاز به یک نرم افزار حسابداری مناسب دارند. انتخاب یک نرم افزار حسابداری پر کاربرد برای گسترش و پیشرفت کسب و کارها بسیار مهم است، نرم افزار حسابداری که بتواند تمام نیازهای مشاغل مختلف را بررسی کند و آن را حل کند. بهترین نرم افزار حسابداری، نرم افزار سپیدار می باشد، این نرم افزار پرکاربرد مناسب برای تمامی مشاغل می باشد.

نرم افزار سپیدار چیست؟

نرم افزار حسابداری سپیدار دارای امکانات، ویژگی ها و مزایای فراوانی است، متخصصان سپیدار را به 5 دسته طراحی کرده اند: بسته تولیدی، بسته خدماتی، بسته بازرگانی، بسته پیمانکاری و بسته پخش مویرگی. هر یک از این بسته ها دارای ویژگی های خاصی می باشند. از طریق خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب، نمایندگی نرم افزار سپیدار علاوه بر خرید نرم افزار سپیدار، از مزایای خرید شرکت آگاه حساب نیز بهره مند می شوید و سبب توسعه کسب و کار می گردد.

امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار

از مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مهم ترین ویژگی های نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار دارای ویژگی ها و مزایای زیادی است، همین امر سبب محبوبیت روزافزون این نرم افزار قوی گردیده است، در ادامه به برخی از ویژگی های مهم این نرم افزار می پردازیم، همراه ما باشید.

هماهنگی و یکپارچگی در بین تمامی بخش های سپیدار: در تمامی مشاغل علاوه بر ثبت اسناد عملیات متعددی نظیر فرآیندهای مربوط به چک، مدیریت حساب های بانکی، انبار گردانی، مدیریت مشتریان و فروش، محاسبه حقوق و دستمزد و موارد دیگر را انجام می دهند. تمامی داده های وارد بر نرم افزار در نهایت به موجودی های مالی تبدیل می شود. هماهنگی بین بخش های مختلف سپیدار سبب می شود اطلاعات به طور منسجمی ثبت شود و موجب دوباره کاری نگردد.

کاربری آسان و راحت سپیدار: تمامی تمرکز حسابداری بر روی اعداد و ارقام است. با این حال برخی ویژگی های نرم افزار سپیدار مانند ارائه گزارشات بر روی نمودارها، موجب درک بهتر و شفاف تر مدیران از وضعیت مالی و مالیاتی سازمان می گردد.

ارائه گزارشات تحلیلی و کاربردی مالی و مالیاتی: مدیران سازمان ها با بررسی و تکیه بر گزارشات و اطلاعات می توانند آگاهانه تر و درست تر تصمیم گیری کنند. استفاده از نرم افزار سپیدار به شما این امکان را می دهد تا گزارشات دقیقی از روند کاری خود ببینید و در نتیجه بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

آپدیت بودن نرم افزار سپیدار: سازگاری با تغییرات قانونی و استانداردها از واجبات نرم افزارهای حسابداری می باشد و نرم افزار سپیدار از این ویژگی ارزشمند بهره مند است. در هنگام بروز تغییرات در قوانین مالیاتی و استانداردهای حسابداری ، نرم افزار حسابداری سپیدار آنچنان قوی می باشد که به سرعت و با زمان کوتاهی این تغییرات را در بخش های مربوطه اعمال می کند.

قیمت خرید نرم افزار سپیدار: قیمت خرید نرم افزار حسابداری با توجه به تمام ویژگی ها و امکانات نرم افزار تعیین می گردد. نرم افزار حسابداری که امکان گزارش دهی، قدرت تحلیل، کیفیت پشتیبانی قوی و … را ندارد نمی تواند به توسعه و پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.

مهم ترین ویزگی های نرم افزار سپیدار

خرید نرم افزار حسابداری سپیدار در رباط کریم

شرکت آگاه حساب یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های ایران در زمینه نرم افزار های حسابداری می باشد. این شرکت دارای کارشناسان و متخصصان متبحری است که به منظور رفع نیازهای امور حسابداری و مدیریتی مشاغل مختلف فعالیت خود را آغاز کرده است و سال هاست که تمام تلاش خود را در جهت کمک رسانی هرچه بهتر به کاربران کرده است.

خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب، نمایندگی نرم افزار سپیدار دارای مزایایی ارزشمندی چون نصب، راه اندازی و آموزش رایگان، هزینه ایاب و ذهاب رایگان درون شهری، پشتیبانی شبانه روزی رایگان می باشد. ارزشمند ترین هدف شرکت آگاه حساب، پشتیبانی و خدمات پس از فروش می باشد. با خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب می توانید از مزایای ارزشمند آن بهره کاملی را ببرید.

معرفی انواع زیر سیستم های نرم افزار سپیدار

کارشناسان و متخصصان نرم افزارهای بزرگ را به نرم افزارهای کوچک تری تبدیل می کنند که به آن ها زیر سیستم می گویند. زیر سیستم ها در رایانه هایی نصب می شود که نرم افزارهای اصلی روی آن ها نصب شده باشد. این زیر سیستم ها در کنار سیستم های اصلی تمامی نیازهای مشاغل را برطرف می کنند. از مهم ترین زیر سیستم های نرم افزار سپیدار و امکانات آن ها می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

معرفی انواع زیر سیستم های نرم افزار سپیدار

زیر سیستم ارزی سپیدار: قابلیت ثبت اسناد با انواع ارزها، قابلیت ذخیره معاملات با ارزهای پایه، قابلیت تعریف انواع قیمت های خرید و فروش با ارزهای مختلف و … .

زیر سیستم مشتریان و فروش: قابلیت تعریف انواع کالاها، قابلیت درج کالاهای اشانتیون در فاکتورها، قابلیت تعریف انواع تخفیفات پلکانی و خطی، قابلیت تعیین تخفیفات در بازه زمان های مختلف، قابلیت تعیین بازاریابی در انواع فاکتورها، قابلیت تعریف مدل های مختلف پورسانت، قابلیت صدور خروج انبار از روی پیش فاکتور و … .

زیر سیستم توزین سپیدار: قابلیت ثبت نام رانندگان و نوع ماشین آن ها، قابلیت ثبت اطلاعاتی چون توزین، وزن زیاد، وزن کوچک و مقدار آفت، ثبت میزان خروجی و ورودی انبار بر اساس وزن کالاها و موارد دیگر.

زیر سیستم چند زباله سپیدار: این زیر سیستم در نرم افزارهای بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و خدماتی سپیدار نصب شده و قابلیت استفاده از نرم افزار به انواع زبان های عربی، کردی، انگلیسی و فارسی را فراهم کرده است.
زیر سیستم مدیریت پیام سپیدار: قابلیت ارسال اتوماتیک مانده حساب ها، مبلغ فاکتور هر مشتری به صورت پیامک، قابلیت ارسال خودکار برنامه ریزی شده انواع پیام های تبلیغاتی و تبریکی، امکان دریافت پاسخ های پیام های ارسال شده، قابلیت ارسال پیام از آخرین وضعیت چک های دریافتی و پرداختی و موارد دیگر.
زیر سیستم ردیابی سپیدار: قابلیت ثبت ورود و خروج کالاها، قابلیت ردیابی گردش کالاها، ذخیره موجودی کالاها به تفکیک ردیابی، قابلیت تهیه کاردکس کالا ها و … .
زیر سیستم دو واحدی سپیدار: قابلیت ثبت و ذخیره موجودی کالاها به دو واحد اصلی و فرعی، قابلیت گزارش موجودی کالاها به دو واحد اصلی و فرعی، قابلیت ورود و خروج کالاها با واحد اصلی و فرعی و موارد دیگری.
زیر سیستم تبدیل انبار بازرگانی به تولیدی: شرکت ها و سازمان هایی که نرم افزار بازرگانی را خریداری کرده اند، در صورتی که بخواهند می توانند آن را به نرم افزار تولیدی تبدیل کنند و مورد استفاده قرار دهند.

برای مشاوره و خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب، می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 17 =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×