جستجو کردن
Close this search box.

فروش نرم افزار سپیدار در گیلان ✔️ | مشاوره رایگان سپیدار

اگر شما قصد اشتغال زایی و کارآفرینی دارید و یا به فکر توسعه و پیشرفت کسب و کار خود هستید پیشنهاد ما به شما به کارگیری یک نرم افزار حسابداری مناسب مانند نرم افزار سپیدار می باشد. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری می باشد که به سبب امکانات و کاربردهای بسیاری که دارد مورد توجه همگان قرار گرفته و از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله قصد داریم کاربرانی که در شهر گیلان زندگی می کنند را با فروش نرم افزار سپیدار در گیلان آشنا کنیم، از شماخواهشمندیم تا پایان مقاله آگاه حساب همراه ما باشید.

✔️ نام نرم افزار: نرم افزار حسابداری سپیدار
❤️ تولید کننده: شرکت همکاران سیستم
📙 نام نمایندگی فروش: شرکت آگاه حساب کاردان
☎️ مشاوره رایگان: 02148335
💰 قیمت نرم افزار سپیدار: تماس بگیرید

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

تمامی کسب و کارها در مراحل مختلف شغلی خود دچار چالش هایی می شوند، یکی از مهم ترین این چالش ها مدیریت حسابداری مالی و مالیاتی می باشد. نرم افزار حسابداری سپیدار جزوء بهترین نرم افزار حسابداری در ایران محسوب می شود. این نرم افزار به سبب داشتن امکانات زیاد و پرکاربرد، فرآیندهای حسابداری مالی و مالیاتی  شرکت ها را به خوبی مدیریت و انجام می دهد. نرم افزار سپیدار متناسب برای هر شرکتی با هر نوع فعالیتی که انجام می دهد می باشد. می توانید این نرم افزار را از طریق شرکت آگاه حساب نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار خریداری کنید.

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

این نرم افزار نسخه های جداگانه ای طراحی کرده که به خوبی به نیازهای کسب و کارهای مختلف رسیدگی می کند. نسخه های نرم افزار سپیدار شامل نرم افزار تولیدی سپیدار، نرم افزار خدماتی سپیدار، نرم افزار بازرگانی سپیدار، نرم افزار پیمانکاری سپیدار و نرم افزار پخش مویرگی نرم افزار سپیدار می شود. نرم افزار سپیدار دارای کاربری ساده و مناسب برای تمامی مشاغل کوچک تا بزرگ می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید فرآیندهای مربوط به دریافت و پرداخت، فروش، حقوق دستمزد، دارایی ثابت، پیمانکاری، انبار، تهیه و تنظیم انواع گزارشات و اظهارنامه مالیاتی به صورت یکپارچه بررسی و محاسبه نمود.

 فروش نرم افزار سپیدار در گیلان

استان گیلان از شمال به دریای خزر متصل شده است و دارای مرز آبی با کشورهای حاشیه دریا می‌باشد و از طریق آستارا نیز دارای مرز خاکی با جمهوری آذربایجان است. مساحت گیلان ۱۴٬۰۴۴ کیلومترمربع و جمعیت آن طبق آخرین سرشماری ۱۳۹۱، ۲٬۴۸۰٬۸۷۴ نفر است.این استان با جاذبه‌های طبیعی و گردشگری خود، یکی از اصلی‌ترین مقصد برای مسافرت گردشگران داخلی و خارجی می باشد. تنوع شغلی و ظرفیت بالا در این شهر از کشور سبب جذب تعداد زیادی از نیروهای کار متخصص و فنی گریده است.

نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار در گیلان

مدیریت بهتر این شغل ها به تنهایی از پس نیروهای انسانی بر نمیاد بلکه نیاز به یک نرم افزار حسابداری پر کاربرد دارند تا سبب توسعه و پیشرفت مشاغل گردد. بهترین نرم افزار حسابداری برای تمام مشاغل، نرم افزار حسابداری سپیدار می باشد. کاربران ساکن استان گیلان این نرم افزار قدرت مند را می توانند از شرکت آگاه حساب، نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار خریداری کنند. شرکت آگاه حساب یک شرکت با تجربه و با سابقه زیاد در زمینه نرم افزارهای حسابداری می باشد که با خرید نرم افزار سپیدار از این شرکت از مزایای آن بهره کامل می برید.

مهم ترین کاربردهای نرم افزار حسابداری سپیدار

نرم افزار سپیدار دارای امکانات کاملی می باشد که در بقیه نرم افزارهای حسابداری این امکانات به میزان کمی وجود دارد. کاربران موجود در گیلان می توانند نرم افزار سپیدار را از طریق شرکت آگاه حساب نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار خریداری کنند و از این امکانات پرکاربرد بهره ببرند.

مهم تربن امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار

معرفی ویژگی های نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار دارای ویژگی های زیادی می باشد، برخی از این ویژگی ها سبب متمایز کردن این نرم افزار از نرم افزارهای دیگر شده و به همین صورت نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است. در ادامه به ارائه این ویژگی های مهم می پردازیم پس همراه ما باشد.

معرفی ویژگی های نرم افزار سپیدار

جامع و کامل بودن نرم افزار سپیدار: نرم افزار سپیدار یک نرم افزار جامع است که تمام زیر شاخه های حسابداری را در بر می گیرد. تمامی داده ها و اطلاعات موجود در این زیر شاخه ها با یکدیگر در ارتباط می باشند.

گزاش گیری دقیق نرم افزار سپیدار: نرم افزار سپیدار اطلاعات را به صورت  گزارش و خروجی کامل و حرفه ای در اختیار کاربران قرار می دهد. این اطلاعات خروجی برای مدیران بسیار مهم و با ارزش است چرا که از طریق آن ها میزان سود دهی و یا زیان دهی فرآیندهای شرکت را بررسی می کنند.

محاسبات دقیق نرم افزار سپیدار: نرم افزار سپیدار بهترین گزینه برای برای انجام محاسبات و ارائه گزارشات می باشد. یکی از بخش هایی که در هر کسب و کاری مورد اهمیت است، انبارگردانی می باشد. حسابداری انبار بدون استفاده از نرم افزار حسابداری کار بسیار سخت و پیچیده ای است که با وجود نرم افزار سپیدار این کار به طور دقیق و به راحتی انجام می شود.

پشتیبانی نرم افزار سپیدار: شرکت آگاه حساب، نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار دارای یک تیم پشتیبانی بسیار قوی با دانش و مهارت بالا می باشد که به کاربران کمک می کنند که کار با نرم افزار سپیدار را به خوبی یاد بگیرند و هر زمانی که افراد دچار مشکل یا ابهامی شدن، در کوتاه ترین زمان مشکل آن ها را برطرف می کنند.

و به طور کلی می توان گفت که نرم افزار سپیدار دارای ویژگی های دیگری چون آپدیت بودن، هماهنگی بالا بین بخش های مختلف، سرعت بالا در انجام فرآیندها، امنیت بسیار بالا، کاربری آسان و ظاهر زیبا کاربر پسند، نصب و آماده سازی راحت، صرفه جویی در وقت و هزینه برای انجام امور، ارائه انواع گزارش های مالی و مالیاتی می باشد.

امکانات نرم افزار سپیدار

 امکانات نرم افزار سپیدار

انواع زیر سیستم های نرم افزار حسابداری سپیدار

زیر سیستم های نرم افزار سپیدار در کنار سیستم های اصلی نرم افزار سپیدار می توانند به بسیاری از نیازهای کسب و کارها رسیدگی کنند. از مهم ترین زیر سیستم های سپیدار می توان به زیر سیستم ارزی سپیدار، زیر سیستم فروش پیشرفته سپیدار، زیر سیستم توزین، زیر سیستم چند زباله سپیدار، مدیریت پیام، زیر سیستم ردیابی، زیر سیستم دو واحدی سپیدار و زیر سیستم تبدیل انبار بازرگانی به انبار تولیدی اشاره کرد.

انواع زیر سیستم های نرم افزار حسابداری سپیدار

کاربرانی که در استان گیلان زندگی می کنند، در صورتی که نرم افزار سپیدار را از طریق شرکت آگاه حساب، نمایندگی فروش نرم افزار سپیدار  خریداری کنند می توانند از مزایای آن که شامل، نصب و آماده سازی نیم بها، هزینه ایاب و ذهاب رایگان برای درون شهر ، پشتیبانی شبانه روزی بهره ببرند. علاوه بر پشتیبانی یک ساله ای که شرکت همکاران سیستم ارائه کرده است از طریق خرید از شرکت آگاه حساب دو ماه به پشتیبانی رایگان افزوده می شود.

برای مشاوره و خرید نرم افزار سپیدار از شرکت آگاه حساب می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×