جستجو کردن
Close this search box.

نرم افزار تحت وب سپیدار ✔️ | اهمیت استفاده از نرم افزار سپیدار

ما در این مقاله قصد داریم در مورد نرم افزار تحت وب سپیدار با شما صحبت کنیم. همان طور که می دانید نرم افزارهای تحت وب باعث راحت تر انجام دادن کارهای حسابداران شده اند به گونه ای که یک حسابدار می تواند در صورتی که از برنامه های حسابداری تحت وب مانند نرم افزار سپیدار استفاده می کند به صورت دور کاری فعالیت کند و تنها با متصل شدن به اینترنت از هر نقطه ای به اطلاعات شرکت دسترسی داشته باشد. در این مقاله می خواهیم به صورت کامل در مورد نرم افزار سپیدار ابری و یا تحت وب اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. تا انتهای مقاله همراه ما در آگاه حساب باشید.

نرم افزار تحت وب چیست؟

با گسترش تکنولوژی و بییشتر شدن کسب و کارها و همچنین پیچیدگی رسیدگی به امور مالی، نرم افزارهایی با عنوان تحت وب، ابری یا آنلاین وارد بازار شدند که از نظر کارایی کاملا مطابق نرم افزارهای حسابداری تحت ویندوز بودند اما یک تفاوت بسیار مهم داشتند و آن این که یک حسابدار شرکت یا کسب و کاری می توانست به راحتی در هر زمان و هر مکانی به اطلاعات موجود در این نرم افزار دسترسی داشته باشد و بتواند تغییرات لازم را حتی زمانی که در شرکت حضور ندارد اعمال کند. همین راحتی استفاده از نرم افزارهای تحت وب باعث شد تا بیشتر کسب و کارها حتی شرکت های کوچک از آن استفاده کنند. استفاده از نرم افزارهای تحت وب در بستر اینترنت امکان پذیر است و برای استفاده از آن ها باید به یک اینترنت پرسرعت متصل شوید. امروزه با توجه به افزایش سرعت اینترنت در دنیا، استفاده از نرم افزارهای تحت وب افزایش بسیاری داشته است. نرم افزارهای تحت وب از امنیت بالایی برخوردا هستند و شما برای ورود به آن باید کد امنیتی داشته باشید. در ادامه مقاله به توضیح و بررسی نرم افزار تحت وب سپیدار خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

نرم افزار تحت وب سپیدار

سپیدار یکی از نرم افزارهای حسابداری قدرتمند در ایران است که در میان حسابداران و مدیران شرکت ها محبوبیت بالایی دارد. این نرم افزار مخصوص شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط توسط شرکت همکاران سیستم طراحی شده است. در ابتدا این نرم افزار تحت ویندوز به کاربران ارائه شد اما با توجه به تغییر شرایط و وجود بیماری کرونا و همچنین برای بالا بردن امکان دسترسی به اطلاعات در زمان ها و مکان های مختلف نیاز است که با یک نرم افزار تحت وب کار کنید. هم اکنون مدیران مالی، صاحبان مشاغل، سرمایه گذاران و کارآفرینان با استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار می توانند عملیات های مالی و حسابداری، صورت های مالی و گزارش های مجموعه خود را در هر مکان و زمانی بدون هیچ محدودیتی مشاهده کنند و به راحتی تصمیمات نهایی را اتخاذ نمایند. نرم فزار تحت وب سپیدار به کاربران خود این امکان را می دهد زمانی که نمی توانند به هر دلیلی در شرکت حضور داشته باشند، به صورت دورکاری به اطلاعات دسترسی داشته و تغییرات لازم را انجام دهند. برای استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار می توانید تنها با متصل شدن به اینترنت پرسرعت از طریق برنامه های گوگل کروم یا فایرفاکس از این نرم افزار استفاده نمایید. برای استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار نیاز به 4 گیگابایت حافظه خالی رم و اینترنت پر سرعت دارید.

اهمیت استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار

استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار اهمیت های بسیاری دارد البته این نکته را درنظر داشته باشید که استفاده از نرم افزار تحت وب سپیدار با سپیدار تحت ویندوز از نظر کارکرد تفاوت خاصی ندارد و شما با استفاده از نرم افزار تحت وب به راحتی می توانید در این نرم افزار همان کاراهایی که در نرم افزار تحت ویندوز انجام می دادید را انجام بدهید مانند: حقوق و دستمزد پرسنل را محاسبه و پرداخت کنید و دیگر کارهای مهم و زمان بر حسابداری را روی این سیستم حساب نمایید.

نرم افزار حسابداری تحت وب سپیدار به دلیل ویژگی ها و شرایطی که برای کاربران خود فراهم می کند بسیار با اهمیت است در ادامه مقاله به بررسی 7 دلیل اهمیت نرم افزار سپیدار تحت وب خواهیم پرداخت:

دسترسی سریع و لحظه ای به اطلاعات:

نرم افزار تحت وب سپیدار بر روی سرورهای ابری قرار دارد یعنی تمامی اطلاعات و دستورها در فضای ابری نرم افزار ذخیره شده است و شما در هر زمان و مکانی می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز نیست که نگران نگهداری برنامه در دسکتاپ باشید زیرا با استفاده از همین سرورهای ابری امکان دسترسی وجود دارد.

عدم نیاز به زیر ساخت های جدید:

در استفاده از نرم افزار سپیدار تحت وب نیاز نیست که زیر ساخت خاصی را فراهم کنید به این دلیل که تنها وسیله لازم برای استفاده از این نوع نرم افزار یک اینترنت پرسرعت است. بنابراین این موضوع می تواند یکی از مهم ترین اهمیت های استفاده از نرم افزار تحت وب باشد.

دارای نسخه یکپارچه و هماهنگ:

نرم افزار تحت وب سپیدار باعث می شود تا در هر زمان و مکانی به اطلاعات دسترسی داشته باشد بعنی این که اطلاعات ثبت شده در این نرم افزار هماهنگ و یکپارچه است و تمامی کارکنان به طور یکپارچه به اطلاعات دسترسی خواهند داشت.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه:

همانطور که می دانید نرم افزار حسابداری سپیدار مخصوص کسب و کارهای کوچک است. بنابراین اگر به تازگی شغلی را تاسیس کرده اید به شما توصیه می کنیم از نرم افزار تحت وب سپیدار استفاده کنید زیرا بسیاری از هزینه های شما را کاهش می دهد.

نگهداری امن اطلاعات:

این موضوع که اطلاعات و داده های مالی یک شرکت در نرم افزار به صورت کاملا امن نگهداری شود، بسیار حائز اهمیت است. در نرم افزار آنلاین سپیدار این امکان برای شما فراهم می باشد زیرا در این نرم افزار به صورت روزانه از اطلاعات نسخه پشتیبان و بک آپ گرفته می شود.

کار با آخرین نسخه نرم افزار:

زمانی که از نرم افزارهای تحت وب استفاده می کنید همیشه نسخه به روز و جدید نرم افزار در اختیار شما خواهد بود. در این نرم افزارها برای به روز رسانی نیازی به روش های پرهزینه و وقت گیر گذشته نیست.

امکانات نرم افزار تحت وب سپیدار

امکانات نرم افزار تحت وب سپیدار

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان عطار، پلاک 20
شماره تماس: ۸۱۰۲۲۰۰۰-۰۲۱

نرم افزار تحت وب سیدار برای چه مشاغلی مناسب است؟

نرم افزار آنلاین سپیدار به طور کلی برای اداره امور مالی کسب و کارهای گوناگون مناسب است زیرا با توجه به شغل و نیاز شما ویرایش شده و مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین شما با هر شغلی می توانید این نرم افزار را تهیه نمایید، قیمت این نرم افزار بستگی به موضوع کسب و کار شما دارد.

انواع سیستم های نرم افزار سپیدار

انواع سیستم های نرم افزار سپیدار

سیستم حسابداری سپیدار:

از امکانات سیستم حسابداری سپیدار می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

سیستم مشتریان و فروش:

سیستم مشتریان و فروش بر اساس واقعیت های بازار و شناخت کامل فرآیندهای کسب و کار طراحی شده، شما با استفاده از این سیستم می توانید فعالیت های فروش و پاسخ دهی به مشتریان را در زمانی کوتاه و به آسانی ترتیب دهید، همچنین با استفاده از این سیستم می توانید اطلاعات دقیق، صحیح و به روزی را از حساب مشتریان خود در دسترس داشته باشید و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید. از امکانات نرم افزار حسابداری مشتریان و فروش می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

سیستم دریافت و پرداخت:

از امکانات این سیستم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

سیستم تامین کنندگان و انبار:

از جمله امکانات سیستم تامین کنندگان و انبار می توان موارد زیر را نام برد:

سیستم حقوق و دستمزد:

از جمله امکانات سیستم تامین کنندگان و انبار:

سیستم تولید:

از امکانات مهم این سیستم:

سیستم حسابداری پیمانکاری:

از امکانات سیستم پیمانکاری می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

دارایی ثابت:

از جمله امکانات سیستم دارایی ثابت:

بسته های نرم افزار سپیدار

بسته تولیدی:

بسته تولیدی

نرم افزار تولیدی سپیدار به شما این امکان را می دهد تا کالاهای تولید شده را محاسبه و قیمت گذاری کنید و همین طور می توانید سود و زیان فروش آن کالا را به تفکیک برآورد کنید. بسته تولیدی سپیدار به شما کمک می کند تا از آخرین موجودی انبار و مواد اولیه اطلاع داشته باشید و با مدیریت پیام، زمان سفارش و زمان تحویل مواد اولیه را شناسایی کنید. گزارش های متنوع در هر یک از سیستم ها و گزارش های فعالیت های روز به طور جمع شده این امکان را به شما می دهد تا تولید و فروش روزانه خود را بررسی نمایید و در جریان آخرین انحرافات و تحولات فرآیند تولید قرار بگیرید.

بسته خدماتی:

بسته خدماتی

نرم افزار خدماتی سپیدار به شما این امکان را می دهد تا امکان تعریف و صدور فاکتور را داشته باشید در نتیجه می توانید کالا و خدمات گوناگونی با قیمت های متفاوت را در انواع متفاوتی از فروش به مشتریان عرضه کنید و شما با استفاده از گزارش های متنوع در هر کدام از سیستم های روز به طور جمع شده می توانید درآمد ناشی از خدمات را به صورت روزانه بررسی نمایید. در این بسته گزارش های مرور فروش خدمات این امکان را به شما می دهند تا خدمات پرکاربرد و پرسود را مشخص کنید و سود و زیان خدمات را برآورد کنید.

بسته بازرگانی:

بسته بازرگانی

نرم افزار بازرگانی سپیدار این امکان را به شما می ده تا در هر زمانی موجودی انبار را کنترل نمایید و با استفاده از امکان مدیریت پیام از حداقل موجودی خود و نقطه سفارش مطلع شوید. در این بسته با استفاده از گزارش های متنوع در هر یک از سیستم ها و گزارش های روز به صورت جمع شده، این امکان را به شما می دهد تا خرید و فروش روزانه خود را بررسی کنید و در جریان آخرین تغییرات کسب و کار خود قرار بگیرید. در بسته بازرگانی گزارش مرور فروش به شما کمک می کند تا کالای پرسود و پر فروش خود را شناسایی نمایید، این ویژگی برای ثبت کردن سفارش در زمان مناسب برای خرید این دسته از کالاها ضروری می باشد.

بسته پیمانکاری:

بسته پیمانکاری

نرم افزار پیمانکاری سپیدار به شما این امکان را می دهد تا بهای تمام شده هر پروژه را در لحظه محاسبه کنید و بتوانید با مقایسه درآمدهای ناشی از صورت وضعیت های تایید شده به سود و زیان هر فعالیت دست یابید و با مقایسه هزینه های ثبت شده و هزینه های برآورد شده، میزان انحرافات هزینه ای و میزان کارایی هر مدیر پروژه را اندازه گیری کنید. گزارش گیری متنوع در این بسته به شما کمک می کند تا به تفکیک قرارداد و پروژه کارت پیمان را استخراج کنید و میزان وصول و پرداخت به ازای هر قرارداد و پروژه را شناسایی نمایید و از مبلغ های تسویه نشده هر پیمان مطلع شوید.

بسته پخش مویرگی:

بسته پخش

فرآِیند پخش و فروش یکی از فعالیت هایی است که به علت پراکندگی جغرافیایی و حجم زیاد عملیات های روزانه، از چالش هایی است که شرکت های پخش با آن روبه رو هستند و برای پاسخ به آن به دقت و کارایی بالایی نیاز دارند. بسته پخش مویرگی سپیدار پاسخی یکپارچه برای شرکت های است که عملیات های فروش و توزیع مویرگی را در کنار انواع فروش به عنوان یک بخش مهم عملیات فروش خود دارند و قصد دارند آن را به صورت متمرکز، یکپارچه و انعطاف پذیر مدیریت کنند.

سیستم پخش سپیدار علاوه بر اینکه از امکانات اصلی ماژول های انبار، دریافت و پرداخت و دفتر کل نیازمندی های این کسب و کارها را به خوبی پاسخ می دهد تا با انعطاف پذیری بالا، این امکان وجود داشته باشد تا به پیچیدگی های فرآیندهای فروش مویرگی پاسخ دهند. بسته پخش سپیدار دارای 7 زیر سیستم است: حسابداری، دریافت و پرداخت، مشتریان و فروش، حقوق و دستمزد، دارایی ثابت، تامین کنندگان و انبار، سفارش گیری و پخش.

نرم افزار پخش مویرگی تمام فرآیندهای فروش سرد، پخش گرم، فروش عمده و فروش درب کارخانه را از سفارش گیری تا توزیع و تسویه حساب پشتیبانی می کند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از عزیزانی که ما را تا انتهای مقاله نرم افزار تحت وب سپیدار همراهی کردند. در این مقاله تمام تلاشمان را کردیم تا درباره نرم افزار آنلاین سپیدار به شما اطلاعات مفیدی را ارائه دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده مورد استفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید می توانید در سایت برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×