آگاه حساب

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در چهاردانگه ✔️

 

ما در این مقاله سعی داریم درباره ی خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در چهاردانگه صحبت کنیم. این گونه خدمات، برای مدیریت پول ورودی و خروجی و همچنین در حال گردش ارائه می شود تا شرکت ها و سازمان ها  بتوانند به کمک این خدمات پول خود را مدیریت کنند. همچنین این گونه خدمات به شما کمک می کند از پرداخت جرایم مالیاتی سنگین دور باشید در نتیجه باعث ضرر مالی نشوید. شرکت آگاه حساب یکی از بهترین شرکت های موجود در ایران می باشد که با دارا بودن کادر مجرب و متخصص خود، شما را در حل چالش های حسابداری، مالی و مالیاتی یاری می دهند.

چهاردانگه کجاست؟

یکی از شهرک های صنعتی شهرستان اسلامشهر واقع در تهران، شهرک چهاردانگه می باشد. این شهرک در جنوب غرب تهران قرار دارد و تعداد جمعیت آن حدود 56000 نفر می باشد. این شهرک به دلیل صنعتی بودن آن، مشاغل بزرگ زیادی در حال فعالیت می باشند. دلیل معروف بودن این شهرک بیشتر به دلیل بازار مبل و کابینت آن می باشد. اکثر این مشاغل در حال حاضر به دلیل مشغله ی زیادشان اکثر امور حسابداری، مالی و مالیاتی کسب و کار خود را به شرکت هایی که این گونه خدمات را ارائه می دهند واگذار می کنند.

چهاردانگه کجاست؟

مطلب پیشنهادی: خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در ونک

شرکت آگاه حساب

شرکت آگاه حساب در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نموده است. در سال 1398، با ثبت شرکت به نام آگاه حساب فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود. این شرکت جهت رفع نیاز های امور حسابداری، مالی و مالیاتی کسب و کار شما آغاز به فعالیت نموده است. لیست شرکت هایی که از خدمات ارزنده ی شرکت آگاه حساب استفاده نموده اند به شامل این شرکت ها می باشد. شرکت طلوع ورزش ایرانیان، شرکت دژ کاویان ویرا پاژ، شرکت آتا تجارت کبیر، شرکت کیان صنعت پایدار اندیش، شرکت ساختمانی ساتراپ پی، شرکت شن سا ساوه، شرکت ارژن رابو، شرکت تکاب پیشرو پویا و … می باشد.

✔️نام شرکت حسابداری:  شرکت حسابداری آگاه حساب
❤️ خدمات حسابداری مناسب:  انواع مشاغل
☎️ مشاوره ی رایگان:  02148335
📙 نمایندگی رسمی:  شرکت سپیدار همکاران سیستم
💰 تعرفه ی خدمات مالی و حسابداری:  تماس بگیرید

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در چهاردانگه چیست و شامل چه مواردی می شود؟

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی خدماتی هستند که به جمع آوری و کنترل اسناد مثبته، ثبت اسناد حسابداری، اصلاح حساب، تنظیم دفاتر روزنامه و کل، تنظیم گزارشات مدیریتی، تنظیم تراز آزمایشی، ارسال اظهارنامه های مالیاتی، انجام امور ثبتی، ارسال اظهارنامه های معاملات فصلی، ارسال اظهارنامه ارزش افزوده و … می پردازد. این کار بسیار به دقت بالا و ریز بینی بسیار زیادی احتیاج دارد و هر شخصی نمی تواند این مسئولیت را به درستی انجام دهد. انجام این خدمات را باید به عهده ی اشخاصی قرار داد که تحصیلات در این زمینه و تجربه ی کاری بالایی در این حوزه ها داشته باشند.

خدمات حسابداری شامل چه مواردی می باشد؟

مراحل انجام خدمات حسابداری در هر شرکت یا سازمانی متفاوت می باشد ولی در کل خدمات حسابداری شامل موارد زیراست.

خدمات حسابداری شامل چه مواردی می باشد؟

خدمات حسابداری شرکت آگاه حساب

بخشی از خدمات حسابداری آگاه حساب با توجه به سابقه ی درخشان به انواع شرکت ها با مقیاس های بزرگ و کوچک و شناخت مشکلات آن ها و با تکیه بر استاندارد های حسابداری به شرح زیر می باشد.

شرکت حسابداری آگاه حساب به عنوان نماینده ی رسمی نرم افزار سپیدار آمادگی ارائه انواع مشاوره درباره ی نرم افزار حسابداری سپیدار را دارد.

خدمات مالی شامل چه مواردی می باشد؟

یکی از تصمیمات مهم مدیران موفق این است که تمرکز اصلی خود را روی مسائل مهم می گذارند و مسائل مالی و حسابداری را به افراد متخصص در زمینه ها واگذار می کنند. شرکت آگاه حساب با بیش از نیم دهه فعالیت در این حوزه بسیار با تجربه و متبحر است. خدمات مالی شامل موارد زیر می باشد.

خدمات مالیاتی شامل چه مواردی می شود؟

همان گونه که می دانید تمام شرکت ها و سازمان هایی که مشمول مالیاتی هستند، یعنی به ثبت شرکت رسیده اند باید مبلغی از درآمد خود را به دولت به عنوان مالیات پرداخت کنند.

بسیاری از شرکت های نو پا به دلیل آگاهی کم از قوانین مالیات، دچار جرایم سنگین مالیاتی می شوند. بهترین راه حل برای این گونه شرکت ها، محول کردن این چالش به دست متخصصان در این حوزه است. شرکت آگاه حساب از جمله شرکت های کاردان می باشد که هدف از آغاز فعالیت خود را حل این گونه چالش ها برای مودیان خود قرار داده است.

خدمات مالیاتی به شرح زیر می باشد.

خدمات مالیاتی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات مالیاتی شرکت گاه حساب

تمام کسب و کار ها باید به دولت مالیات پرداخت کنند، در قبال خدمات اجتماعی و رفاهی که توسط دولت برای آن ها برآورده شده است. مالیات یک نوع درآمد برای دولت محسوب می شود. مبحث مالیات مبحث بسیار پیچیده ای است و هر فردی که تخصص کافی در این زمینه نداشته باشد نمی تواند این کار را انجام دهد. خدمات مالیاتی شرکت آگاه حساب به شرح زیر می باشد.

کلام آخر

ممنونم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در چهار دانگه در اختیارتان قرار دهیم. همچنین سعی کردیم با معرفی شرکت آگاه حساب و خدماتی که این شرکت می تواند در اختیار شما قرار دهد شما را در حل کردن چالش های حسابداری مالی و مالیاتی یاری دهیم. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را جهت بهبود این مقاله برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×