آگاه حساب

خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی در کرج ✔️

در این مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره خدمات حسابداری در کرج در اختیارتان قرار دهیم. خدمات حسابداری داده های مربوط به واحدهای تجاری را دریافت، اندازه گیری، پردازش و سپس در قالب نتایج فعالیت ها و عملکرد به صورت گزارش هایی به واحدهای تجاری ارائه می کنند. خدمات حسابداری با توجه به نوع شرکت و فعالیت آن ها متفاوت است، سازمان ها با در نظر گرفتن نیازهای خدمات حسابداری خود می توانند به صورت برون سپاری از خدمات حسابداری بهره ببرند. در ادامه به ارائه مطالب کامل تری در این خصوص می پردازیم، لطفا تا پایان مقاله در مجله آگاه حساب همراه ما باشید.

خدمات حسابداری چیست؟

خدمات حسابداری را می توان مدیریت و ارزیابی بر امور مالی یک شرکت تعریف نمود. خدمات حسابداری مالی شامل یک واحد اقتصادی است که از کوچکترین کارهای حسابداری تا بزرگترین آن را در بر می گیرد. بیشتر مشاغل، کسب و کارها و سازمان ها برای تصمیم گیری درباره آینده شغلی خود نیازمند اطلاعات صحیحی از امور مالی خود هستند. در واقع می توان گفت که هدف از حفظ و نگهداری سوابق و پیشینه اطلاعات حسابداری، استفاده از اطلاعات برای تصمیم گیری های مهم مالی و مالیاتی می باشد. برای مشخص نمودن اهداف سازمان ها، ارزیابی میزان پیشرفت و سود و زیان و … نیازمند دریافت خدمات حسابداری می باشید.

یک شرکت خدمات مالی و مالیاتی تمامی امور خدماتی را که مدیریت مالی برای بررسی در رابط با عملکردها در طول یک دوره مالی نیاز است را در اختیار مدیران سازمان ها قرار می دهد. شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی با هدف ساده سازی امور حسابداری و کاهش هزینه های سازمان ها و بالا بردن سطح درستی اطلاعات مالی اقدام به ارائه خدمات مالی می کنند. برنامه ریزی های مالی، استقراض ها، مالیات بر درآمد و سرمایه گذاری ها همگی بر پایه یک سیستم اطلاعاتی که آن را سیستم حسابداری می نامند استوار هستند. یکی از مهم ترین محصول خدمات مالی و مالیاتی ارائه صورت های مالی است که توان تصمیم گیری درست افراد را افزایش می دهد.

خدمات حسابداری در کرج

صورت های مالی در واقع اسناد حسابداری مالی و مالیاتی هستند که شرح وضعیت مالی را گزارش می دهند. خدمات مالیاتی یکی از پیچیده ترین و سخت ترین فعالیت شرکت ها است و نیاز به دقت بالایی دارد. حتی با وجود نرم افزارهای مخصوص در صورتی که اطلاعات نادرستی را وارد کنید در پایان دوره مالی و مالیاتی و ارائه گزارشات مالیاتی دچار مشکل می شوید و در نتیجه محاسبه مالیات برای سازمان تجاری به صورت علی الراس خواهد شد و در آخر مالیات زیادی برای شرکت تحمیل خواهد شد. تمامی خدمات حسابداری مالی و مالیاتی باید با توجه به قوانین انجام شود.

خدمات حسابداری یکی از اساسی ترین و ساده ترین امور مالی و محاسباتی تا پیچیده ترین مسائل را در بر می گیرد. شرکت حسابداری در کرج برای رشد و توسعه کسب و کار خود نیاز دارد تا از یک سیستم حسابداری درست و اصولی بهره ببرد. شرکت آگاه حساب در این زمینه بسیار خوش درخشیده است و خدمات حسابداری بی نظیری را به مشتریان ارائه می کند.

از جمله خدمات حسابداری شرکت آگاه حساب

قسمتی از خدمات مالی قابل ارائه موسسه حسابداری آگاه حساب کاردان با توجه به تجارب درخشان به انواع مختلف شرکت ها با مقیاس های بزرگ و کوچک و شناخت مشکلات آنان و با تکیه بر استاندارد های حسابدرای به شرح زیر می باشد.

✔️ نام شرکت: شرکت حسابداری آگاه حساب
❤️ خدمات حسابداری مناسب: سپیدار همکاران سیستم
📙 نمایندگی رسمی: شرکت سپیدار همکاران سیستم
☎️ مشاوره رایگان: 02148335
💰 تعرفه خدمات: تماس بگیرید

مراحل انجام حسابداری شرکت ها در کرج

همانطور که گفته شد در شرکت های مختلف انجام فرآیند حسابداری با دیگر شرکت ها متفاوت است. اما به واقع همه آنها طی یک خط مشی کار خود را انجام می دهند. به صورت کلی در یک واحد حسابداری حسابداران خدمات حسابداری و مالی زیر را ارائه خواهند داد.

• تحقیق و بررسی تمام فعالیت های مالی در شرکت
• ثبت سند حسابداری
• تهیه گزارشات مالی که بر عهده حسابدار قرار داده شده است.
• تهیه صورت مالی
• تهیه صورت وضعیت مالی
• تهیه ترازنامه
• بستن حساب های موقت
 تهیه اظهار نامه مالیاتی
• محاسبه حقوق و دستمزد
• …

خدمات حسابداری در کرج

خدمات شرکت حسابداری در کرج

امروزه انجام حسابداری مالی و مالیاتی در هر شرکتی اعم از کوچک تا بزرگ یک تخصص محسوب می شود. تمامی مشاغل موقت و دائمی در تهران از جمله مشاغل تولیدی، صنعتی، بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی موظف هستند از قواعد و اصول خاصی پیروی کنند و تمامی امور مربوط به حسابداری، پرسنلی و سایر عملیات مالی و مالیاتی را به وسیله کادری مجرب انجام دهند. شرکت آگاه حساب یکی از شرکت های شناخته شده در حوضه حسابداری مالی و مالیاتی می باشد که همواره به ارائه خدمات گوناگونی می پردازد. شرکت آگاه حساب می تواند به عنوان یک ناظر تمامی نواقص و خلاهای مالی یک سازمان را شناسایی و منابع و نقطه شروع آن ها را تعیین و در حل آن ها نقش بسیار موثری داشته باشد.

از جمله این خدمات، انجام خدمات حسابداری شرکت های بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی، صنعتی و فروشگاهی، استقرار کادر و نماینده حسابداری در سطوح مختلف بر اساس نیاز شرکت به صورت تمام وقت و نیمه وقت، نظارت بر واحد مالی در حهت کنترل اسناد حسابداری، ساماندهی و به روز رسانی حساب های معوق، ارائه خدمات انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری، ، نصب، راه اندازی و پشتیبانی فنی، پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی، بستن حساب ها و تهیه صورت های مالی،ثبت اسناد و مدارک به صورت سیستمی و مکانیزه و همچنین بایگانی سندهای حسابداری، تهیه و ارائه گزارشات مالی میان دوره و سالیانه و همچنین تهیه صورت های مالی، نظارت و کنترل حساب به طور مداوم می باشد.

ویژگی های نرم افزار مناسب برای حسابداری شرکت ها در کرج

تمامی نرم افزارهای حسابداری قسمت های مشخصی برای حقوق و دستمزد، انبار، مالیات، ثبت سند و … دارندا. اما چه نرم افزاری برای شرکت بازرگانی مناسب است؟ اصلی ترین موضوع در هنگام خرید نرم افزار براورد میزان بزرگی شرکت است. از آنجایی که نرم افزارهایی که برای شرکت های بزرگ طراحی شده اند قیمت بیشتری دارند بهتر است نرم افزاری تهیه نمایید که مناسب بزرگی شرکت شما باشد.

در خدمات ارائه داده شده نرم افزار حسابداری دقت نمایید که آیا نرم افزار مد نظر شما برای شرکت های بازرگانی طراحی شده است و یا تنها شرکت های خدماتی و تولیدی را شامل می شود؟

از نرم افزارهایی استفاده کنید که برای هر یک از حسابداران بخش مجزایی را تعریف نموده اند. با این کار می توانید مسئولیت هر حسابدار را به صورت مجزا تعریف نمایید و به واحد حسابداری کمک کنید که بتواند تفکیک کاری داشته باشند. البته اگر شرکت شما کوچک است و تنها یک یا دو حسابدار دارید می توانید از این گزینه صرف نظر نمایید.

کلام آخر

همراهان عزیز و بزرگوار بسیار از شما سپاس گزاریم که تا این قسمت از مقاله همراه ما بودید. امیدواریم اطلاعاتی که درباره ی خدمات حسابداری در کرج و معرفی شرکت آگاه حساب به عنوان بهترین شرکت که می تواند این گونه خدمات را به بهترین نحو ارائه دهد، در اختیارتان قرار دادیم، مثمر ثمر واقع باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی شرکت آگاه حساب با مشاوران رایگان ما که راه های ارتباطی آن ها در سایت درج شده است، ارتباط برقرار کنید. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار با ما تماس بگیریدشماره تماس: 02148335
+
Call Now Button
×